winstoncash kullanıcısının son içeriği

1. winstoncash

Ekşi sözlük

Mantığına kurban. Her yerde hırsızlık yapılsa hırsızlığı meşru mu göreceksin? Sokağa keyfimden çıkmıyorum, mecburiyetten çıkıyorum. Bir de sokak dediğin ne? Bizim sokakta yok mesela. Nasıl yaptın bu genellemeyi?
  2. winstoncash

Kredi Karti Asgari Tutar

asgarisini ödemezsen daha az bindirmiyorlar, yine toplam borç üzerinden faizlendiriliyor borcunuz. Sadece yasal takibe takılmamak ve kredi kayıt bürosu (kkb) puanınızın düşmemesi için asgari yatırmanız gerekiyor. Yani eğer tamamını ödeyecek durumunuz varsa asgarisini ödemek çok akıllıca değil...
  3. winstoncash

Foruma bir haller oldu

Bence de eski tema daha sadeydi, bunu pek beğendim diyemem. Emek verenlerin eline sağlık ama biraz da kişisel görüş tabii. Eski halinde görüntülemenin bir yolu var mı?
  4. winstoncash

Referandum Sonuçları Cepte

Habertürk'ün de iphone için bir uygulaması çıktı. referandum isimli uygulama ile canlı takip edilebilecek sonuçlar. appstore'dan ücretsiz indirebilirsiniz.
  5. winstoncash

Dünya Kupasını çanaktan izleyeceklere şok

Seoul Hiremco Turbo HD uydu alıcısında biss şifreleri girilerek şifreli yayınlar izlenebiliyor mu?
  6. winstoncash

Günün Fıkrası - 3

pastanın kreması
  7. winstoncash

Necip Fazıl Kısakürek'den anılar...

Bunların çoğu üstada mal edilmiş olan ama üstada ait olmayan anılar. Kaynak da yazsaydın keşke.
  8. winstoncash

Bursaspor`u İnönü`de İstemiyoruz

Tabi istemezler. Bursa'nın Şampiyonlar Ligi maçlarını gördükçe kahırdan eriyecekler. Bu kadar hasetlik, kıskançlık olmaz. Allah Beşiktaş'a Avrupa yüzü göstermesin bir daha inşallah. O zaman o 200.000 kişilik ultramegasüper(!) stadlarında mahalle maçlarını rahat rahat oynarlar. AA pardon, bir de...
  9. winstoncash

Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

Sadece o değil ki, çok denk geldi bana. Aha bir örnek daha vereyim mesela: http://forum.shiftdelete.net/gundem-dunya-turkiye/149659-meteor-dunya-disindan-molekuller-getirdi.html Daha önce verildi diye kilitlenmiş konu. Zaten konuyu açmadan önce moderatör onayından geçmiyor mu? Konu daha önce...
  10. winstoncash

http://forum.shiftdelete.net/gundem-dunya-turkiye/149258-turkiyeden-israile-buyuk-jest.html
  11. winstoncash

Benim mesajım sadece süper moderatörlere değil, gündem kategorisi moderatörlerine aslında. Ben bu moderatörleri anlamıyorum arkadaş. Gündem bölümüne konu açıldığında moderatör onayından geçmiyor mu önce? Moderatör onay verdikten sonra konu neden kilitleniyor? Nasıl bir mantıkla onay veriliyor...
  12. winstoncash

Taksim Meydanı'na yeni isim

Çok da lülü. Değiştirsinler canım, bu kadar korkmayın. Taksim isminin özel bir manası mı var sanki?
  13. winstoncash

Office 2010

Lisanssız deneme sürümünü nerden indirebilirim? Link bilen varsa paylaşabilir mi?
  14. winstoncash

Office 2010 Çıkış Tarihi ve Fiyatları

Bu adamlar hakikaten gerizekalı. 162,5 $'a 10 tane satacaksan 50 $'a 50 tane satarsın. Hem korsanı azaltırsın, hem kazancını artırırsın. Bu fiyata beni öpseler almam Office 2010.
  15. winstoncash

Trabzon kabullendi sizde kabullenin

Trabzonspor'dan beklerim açıkçası...