Webhead kullanıcısının son içeriği

1. Webhead

Soru Appledan Xiaomiye geçiş?

5 yıl 5s kullandım kesinlikle tavsiye etmiyorum 5 yıl boyunca aynı telefonu kullanmak işkenceden baska bisi değil ben 3 yıl severek kullandım ama 3.yılımın sonunda bana bircok yönden yetersiz geldi bir de sıkıldım son 2 sene hem mecburiyetten kullandım hemde işkenceydi özellikle sarjı bana çok...
  2. Webhead

Halen 2 sene sonra Android kasar Android çöp oluyor diyen **** var mı cevrenizde ?
  3. Webhead

Xiaomi önerisi

Çok fark var 9s alman daha mantıklı SD720G bile almak icin yeterli bir sebep
  4. Webhead

Öneri Maks. 3500 TL'ye amoled Ekran Cihaz Tavsiyesi

Normalde kendi kullandığım Mİ9T'yi önerirdim ancak 3500'e değmez onun yerine daha güncel bir cihaz olan Mİ Note 10 Lite öneririm
  5. Webhead

Öneri Maks. 2100TL'ye telefon önerisi verebilir misiniz ?

1600-1700 iken önerilirdi ancak 2400'e değmez
  6. Webhead

OnePlus OnePlus 7T fiyat ve performans olarak nasıl bir cihaz?

Bütce sıkıntım olmasaydı alacağım Android cihaz olurdu 1594324610 O tabir aslında Oppo'nun hocam Oppo Android'in Apple'ıdır tasarım ve fiyat politikası olarak Apple'a çok benziyor OnePlus sadece yazılımsal olarak Apple'a benziyor
  7. Webhead

Windows_7 Bakar Mısın?

konu burada üşenmezsen eğer okursun şahsen ben okurken sinir krizi geçirdim https://forum.shiftdelete.net/konular/android-alanlari-anlamiyorum.682999/page-11#post-5311556
  8. Webhead

Koskoca mazi canlanır gözümde kanka :D
  9. Webhead

En sevdiğiniz fast food hangisi? 🍔🍟🌮🌯🥪🌭🍕🍖

Hamburger pizza KFC'nin kemiksiz tavukları adana dürüm lahmacun ve kombo olarak tabiki de Kokoreç
  10. Webhead

En sevdiğiniz fast food hangisi? 🍔🍟🌮🌯🥪🌭🍕🍖

acılısı da çok güzel essah olsa da yesek
  11. Webhead

Soru Tatile gitmek için hangi ülkeyi seçerdiniz?

Bahamalar
  12. Webhead

Öneri 3000TL Telefon Tavsiyesi

Xiaomi Mİ9'dan sonra bu anlayıştan uzaklaştı bence telefonun fiyatı halen 8500 tl bu fiyatı görünce almak bana mantıklı gelmiyor Xiaomi'den tek isteğim ucuz fiyat yüksek performans anlayışından uzaklaşmasın %5 kar payını bırakmasın yeter ben Mİ 10'un 3000 seviyelerinde olmasını çok isterdim...
  13. Webhead

Windows_7 Bakar Mısın?

Boşver sırf kuzeni SE 2020 aldı diye kıskanclık krizine girmek bana saçma geliyor Şimdi gelip bana çocuk psikolojisinden zerre anlamıyorsun deme evet anlamıyorum anlamak zorunda da değilim
  14. Webhead

Windows_7 Bakar Mısın?

Ne biliyim ya actigi konuya gir bak işte uzun hikaye dün bizi sinir etti zaten bir daha olursa zaten tepkimiz çok sert olacak
  15. Webhead

Windows_7 Bakar Mısın?

Kuzeni 2 yılda 5 telefon degistirmis elinde İPhone SE 2020 görünce kıskanmış bu yüzden Android alanları anlamıyorum baslikli konu acmis bütün olay aslında bundan ibaret