W
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
9

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

 • kies e geç gelir benim bildiğim 2.3.4 ten farkı biraz daha stabil olmasıdır bide türkçe dil desteği var Sales code kısmı TUR e çekip kies otomatik olarak resmi bölge sürümü olarak tanir yükleyenler var çeşitli forumlarda da verdim linkleri problemsiz kullanıyolar ama yükleyeceksen tavsiyem yükledikten snra tele master reset at bide sd karta format at yeniden yükle çünkü bazen sürüm değişikliklerin prgramlar force close yapabiliyor temiz kurulum her şekilde yararlı olacaktır.
  tabiki hocam konular hakkında istediğiniz soruları elimden geldiğince cevaplarım.önerebileceğim sitelere gelirsek genellikle gökyüzü gözlem faaliyetleri üniversitelerin astronomi kulüpleri tarafından yürütülür.uludağın mesela astronomi kulubü var ordan bilgilere ulaşabilirsiniz keza ankara ve istanbul üniversiteleri bu konuda oldukça uzmanlar onların web sayfalarına bakabilirsiniz.erciyes olarak bizde ASTER var bizimkilerde oldukça güzel çalışmalar yapıyorlar.en son kapadokyaya gitmiştik gözlem için.gayet eğlenceli geçmişti.her yıl belirli zamanlarda gözlemlerimiz olur.göktaşı yağmuru gözlemleri oldukça yararlı.

  http://www.goktasikampi.com/ ve http://astronomi.istanbul.edu.tr/ buralara bakarsınız.
  Ben ve eşim Bursa'da öğretmeniz. Taşkın Tuna ve Osman Çakmak'ın eserlerini okuyoruz. Yaz döneminde gökyüzüyle ilgili bilimsel seminer ya da gözlem gibi etkinlikler olursa haberdar olmamız için önereceğiniz bir yer var mı aceba? Bir de bu konularla ilgili merak ettiklerimizi size sorabilir miyim?
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...

SDN Son Haberler

Üst