vuenxx54 kullanıcısının son içeriği

1. vuenxx54

Gaming Center İndirmek

Aşağıdaki linklerde araştırdığım kadarıyla bilgi vereceğim. İlk link burada. Gönderi sahibi bir sorun yaşamış ve eski sürüm linki istemiş. Yorumların 3. sırasında bir arkadaş link atmış. Orayı kontrol edebilirsin. İkinci link ise yine burada. Güvenmezsen indirmezsin. Asus'un sitesi gibi...
  2. vuenxx54

Oyunu tam ekran açınca Wi-Fi bağlantısı gidiyor

Merhabalar. Her hangi bir oyunu tam ekranda açınca telefonumdan Wi-Fi ağına bağlantım kopuyor. Bilgisayarıma modemi LAN kablosu ile bağladığım için bende bağlantı sorunu olmuyor fakat Wi-Fi bağlantısı telefonumdaki listede görünmesine rağmen hiç bir şekilde bağlanmıyor. Oyunu alta aldığımda ise...
  3. vuenxx54

R7 240 Ekran kartına uygun işlemci?

Bu arkadaşımızla. 2 GB rame aldanma 4 gb'ydi bozuldu dün çıkardım.
  4. vuenxx54

ETS2, Payday, Counter-Strike, Killing Floor, Call of Duty MW1 - MW2, Granny, GTA 4, Prototype 2. Daha oynadığım baya oyun var yazmaya üşeniyorum. İşlemcim %100'ü bulursa droplar giriyor ve 90 falan olursa ekran kartımın gücünü tam kullanamıyorum. Darboğaz nedir diye küçük bir araştırma...
  5. vuenxx54

Hadi ama?, bilmeden öneri yapmak bu herhalde. Kardeşim ben sana anlatayım arada olan farkı; Öncelikle CS:GO indiriyorsun sonra botlu giriyorsun fps kısmına bakıp "aaa 60 - 70 fps alıyorum noluyor ya?" diyorsun ve botsuz giriyorsun fps'in birden 140, 160'a fırlıyor. E7400 var bende ve bütün...
  6. vuenxx54

Intel Core Q9400. Bende Asus-K5PKL AM EPU var ve aynı işlemciyi alacağım. (R7 240'a sahibim)
  7. vuenxx54

Bir "Direk" dikme vakası

Burada elektrik direği var hocam. Sordum Turk Telekom'a elektrikçi bağlayabiliyormuş kabloyu. Bildiğin kablo satan yer var mı internette? Alıp kendim bağlıyacağım.
  8. vuenxx54

Bir "Direk" dikme vakası

Güncel.
  9. vuenxx54

Bir "Direk" dikme vakası

Var mı artıran o_O
  10. vuenxx54

Bir "Direk" dikme vakası

Selamün aleyküm beyler. Bundan 3 hafta önce Superonline'dan 32 TL'ye 4 MBPS hızlı interneti aldık. Öbür gün eve geldiler ve direğin bize biraz uzak olduğunu, 1 tane direk dikmelerinin gerektiğini söyleyip gittiler. 1 hafta oldu ses seda yok tabii ki. Bizde Turk Telekom'u arayıp direk dikme...
  11. vuenxx54

csrss.exe Hatası Alıyorum

Youtube'dan bakabilirsin.
  12. vuenxx54

Ekran kartı uyumluluğu.

Amd ekran kartının markası, işlemciyle alakası yok.
  13. vuenxx54

csrss.exe Hatası Alıyorum

Format atabilirsin. Önemli dosyaların varsa csrss.exe adlı dosyayı güvenli bir internet sitesinden indirip o dosyayla değiş.
  14. vuenxx54

Steam bakiyesi ve ininal kart

Evet, oyunun satın alma yerinden oyunu satın alma butonuna basın zaten size yeterli değil, ek olarak kart seçiniz diyecek. O zaman yapabilirsin dostum :)