virtual worms
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
62

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• Başkalarının aşkıyla başlıyor hayatımız.Yaprakla yağmurun aşkı mesela.Kim olsa serpilen coşturuyor bizi.İmreniyoruz başkalarının mahvına...
    Musa...

Uyan Musa, elinde sürahi ile ne yapacaksın? Musa uyan...

Rüya görüyorsun...

:lol:

Delü, güzel olmuş bu, iftarda görüşürük... :D
    Bana bu filmi tavsiye etmiş miydin ya hu? Hatırlayamadım hiç. :D
    Neyse listede. Bu aralar vaktim olacak, eğer planda bir aksilik olmazsa izlerim muhakkak.

Bu arada...
    Niye yoksun bakalım bu yaz?
    Ramazan muhabbeti edemeyecek miyiz?
    Bir senaryo yazıyordun, yarıda bıraktın. Oldu mu şimdi? (Tam kazanıyorduk. :devil2:)

Keyfin, rahatın, sağlığın eyice mi? :)
    teşekkürler iyiyim. dediğin gibi, aynen bıraktığın yerde sayılırım. forumdan uzak durduğuna değdimi, işler yolunda mı?
    Bahaneye gel bahaneye. :p

Geçerli değil ya neyse...

Yaz tatilinde ben yokum geçen seneki kadar en azından.
    seni gördüm iyi oldum :) . hadi artık bitir neyse işlerin de dön gel aramıza ya :)
    eyv. teşekkür ederim. :) arkamda bir varis olduğunu bilmek güzel. :) kırmızı kartım hiç olmadı benim fazla uslu durdum bugüne kadar :mrgreen:
    Çalışılıyor...
    ................
    ................
    Çalışıldı! :p :D
    Aman yesinler YÖK'ü, ALES'te, ÜDS'de, KPDS'de görüşecem ben YÖK'le.. Coming this spring!
    Haram olsun ona yatırdığım paralar, tuuu ona. Demek öyle dedi ha? Vay.. çok dokundu. :p :D

Hadi hadi çalış da şu 2 bölümlük senaryonun devamını getir. Çok heyecanlı yerde bıraktın; ama olmaz ki? :unsure:

Hadi ben okuyayım biraz.
    Soru: Üstteki cümlede altı çizili sözle kastedilen ne olabilir?
    I. Şarkı/türkü
    II.Roman
    III.Kur'an-ı Kerim
    IV.Yazılı kağıdı

Hadi sen düşünedur bakalım. Kolay gelsin. İstediğin sordan başlayabilrsin ve renkli kalem kullanmak da serbest. Yok böyle bir sınav!!! :lol:
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SDN Son Haberler