Vincenzoo kullanıcısının son içeriği

1. Vincenzoo

Laptop Laptop önerisi

Cihazın 6 bin TL fiyata çıkacağını sanmıyorum o indirim yaptıkları tutar tamamen göstermelik :)
  2. Vincenzoo

Destek Bilgisayar alev alacak 💣

Bilgisayarın yavaşlamasına, donmasına sebep olur. Atıyorum Program Files içerisine girmen gerek açması için beklersin vs.
  3. Vincenzoo

Laptop Laptop önerisi

G serili bir Intel işlemci işini fazlasıyla görecektir özellikle LOL tarzı oyunlar oynayacaksan. Misal şu cihaz ihtiyaçlarını giderir...
  4. Vincenzoo

Öneri Bu laptop alınırmı ?

MSI ile görüş. Sanıyorum yetkili servisleri ServisPoint. Çoğu marka RAM takviyesini garanti dışı bırakmıyor. Onlar da bırakmayacaktır diye tahmin ediyorum.
  5. Vincenzoo

HDD kafa atıyor terimi. Kulağını yaklaştırırsan HDD olan kısma tık tık sesler duyabilirsin
  6. Vincenzoo

O serilerin HDD'leri de aşırı sıkıntılı, sürekli bad sector sıkıntısıyla karşılaşıyorduk. HDD yerine SSD takarsan oldukça rahatlayacaksındır bilgin olsun. Ayrıca içerisini komple güzel bir temizlik yaparak macun değişimi sonrası altına soğutucu koyarak kullan derim.
  7. Vincenzoo

Hepsi toplama dostum baktığın zaman sadece dış dizayn markalara kalıyor. Monster alırsan muhatap çok rahat bulursun kendine. Evet hakkında çok şikayet olabilir ancak fazla tercih edilen markanın şikayeti de fazla olur. Keza aynı şikayetler diğer markalarda da mevcut. Kendi tecrübelerime...
  8. Vincenzoo

i5 8300H vs i7 7700HQ

5000 TL bütçe ile 8300H işlemcili 1050 ekran kartlı model gayet uygun dostum. Çok uzun süre yüksek performanslı kullanım sunmayacaktır sana ancak o fiyata alabileceğin en iyisi.
  9. Vincenzoo

Yok ben genelleme yaptım zaten öyle diyorsun demedim. Ama bahsettiğin kadarda fark ettirmeyecektir. Normal kullanımda 30-40 dk maks. fark eder. Yoğun performans halinde tabii sonuç farklı olur
  10. Vincenzoo

Dostum merhaba, bahsettiğin cihazın satış zamanlarında vatanda müşteri hizmetlerinde çalışıyordum. Hatta o dönemlerde 3-4k fiyat aralığındaydı yanlış hatırlamıyorsam. O kasa tamamen kronik sorunlu bir kasa. Şöyle söyleyeyim 4-5 müşteriden klavye tuşları erimiş bi şekilde ürünü aldığımı...
  11. Vincenzoo

Laptop Laptop önerisi

Merhaba dostum,cihazı ne amaçla kullanacaksın?
  12. Vincenzoo

Bu cihazdaki şarj süresi tüketiminin ana etkeni H serili bir işlemci olması. Dediğin bi noktada doğru ancak bahsettiğimiz kadar şarj süresini öldürmeyecektir. H serili işlemciler performans odaklı olduğundan öyle ultra uzun şekilde şarj süresi sunmaz kullanıcılara. Ana konuya gelecek olursak 10...
  13. Vincenzoo

Destek Sdd Klonlama

Macrium Reflect programı bu işi gayet iyi yapıyor dostum bakabilirsin.
  14. Vincenzoo

Soru En fazla 15.000TL laptop Önerisi Lazım

Yukarıda da arkadaşın önermiş olduğu cihaz aralarındaki en iyi cihaz hocam https://www.hepsiburada.com/msi-gl65-leopard-10ser-083tr-intel-core-i7-10750h-16gb-1tb-512gb-ssd-rtx2060-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000SVIY6?magaza=Tekramarket Marka olsun malzemesi kaliteli...
  15. Vincenzoo

Casper excalibur g770 vs monster abra a5

Dostum merhaba, ben sana onu alma,bunu evine sokma şöyle yapma demeyeceğim. Her markanın sorunları mevcut. HP alırsan ısınır, Asus alırsan ROG serisi hariç kasası çöptür vs. Bahsi geçen şikayetler geçmişte kalan firmaların ders aldığı şikayetlerdir bunu göz önünde bulundur. Ben çok fazla...