venselos kullanıcısının son içeriği

1. V

R.T.E 'yi Güldüren Pankart...!

Senin hiç bir şeye cevap mevap verdiğin yok, alnında deri var mı ki çatlasın
  2. V

Siz bir meleksiniz, yavrucum, sizi Allah yaratmadı, siz doğa üstü kusursuz ve lekesizsiniz. Bu Dünyadaki her türlü olumsuzlukların nedeni Solculardır.:D
  3. V

Vatandaşın başı dik mi. Gel Tadsim Meydanına da kendi vücutlarını sermaye yapmış her yaştan kadınları gör. Otobüs'te, dolmuş'ta, alış veriş merkezlerinde, sinemalarda genç ve çocuk yaştaki öğrencileri görüyorum. Birbirleriyle erkek yüzünden kavga eden ufacık kızları görüyorum eğitim veriliyor...
  4. V

Galatasaray benim için bitmiştir

Lincoln iyi ya da kötü ayrı mesele fakat Bülent Korkmaz'ın Lincol'ü çıkarıp Nonda'yı oyuna sürmesi intihar girişimiydi. Lincoln oyundan alınmasaydı ben ce ne yapar eder oyunu çevirirdi.
  5. V

Online Virüs Taraması

Arkadaşlar online olarak bilgisayardaki virüsleri temizleyebileceğim site link'i verebilirmisiniz. Teşekkürler.
  6. V

Otomatik Güncelleme!

Denetim masası>Windows Update>Güncelleştirmeler,sık sorulan sorular. support/microsoft.com adresinden online yardım alabilirsin.
  7. V

"Sen Domalansın, büyük düşün!"

Hangi partiden bu:D
  8. V

Zengin oldum ama sevinemiyorum

Niye bu firefox'u bu kadar seviyorsunuz anlamıyorum. Tişört mü dağıttı size.
  9. V

Bursaspor: 2-1 :Fenerbahçe

Dam üstünde saksaan. Hörmetler.
  10. V

Ne ruhu be kardeşim onlardaki Nane ruhu.:D
  11. V

İe 8 Final sürüm yetişen indiriyor......

Microsoft'un kendi sitesi haricinde indirebilieceğimiz bir link var mı?
  12. V

En Canavar Anne Hangisi

İki ayaklı olanı.
  13. V

Yok yok bu takım lanetli kardeşim, para pul da fayda etmiyor.
  14. V

Internet Explorer 8 İndirin

Arkadaşlar ben bu Microsoft'un sitelerine evden bağlanamıyorum hep explorer hatası veriyor, lap top la dışarıdan internete girdiğim zaman bir problem olmuyor. Sorun ne ise bir türlü bulamadım fikri olan arkadaşların yardımını bekliyorum. Teşekkürler.
  15. V

Galatasaray 2-3 Hamburg (Video)

Bordo maçından belliydi bu iş Bülent Korkmaz'ın harcı değil. Karşındaki takım Konyaspor değil, defans yapmasını bileceksin. Göbek bağlamış eski takım arkadaşlarıyla bu iş olmaz. Gerçekten çok ucuza gitti maç üzüldüm.