vacip42 kullanıcısının son içeriği

1. vacip42

Dahili harddiski harici olarak kullanma

Merhabalar, dizüstü bilgisayarımda mevcut olan 2,5" 1 TB hdd'yi 480 gb SSD ile değiştireceğim. CD-Rom yuvası nadir de olsa gerekli olduğu için çıkacak olan HDD'yi harici kutu alarak kullanmayı düşünüyorum. Çıkardığım 1 TB hdd'yi biçimlendirmeden harici kutuya takıp USB üzerinden kullandığımda...
  2. vacip42

Antivirüs Programı Tavsiye Eden Varmı

1 yıl norton kullandım (lisanslı) , çok memnun kalmadım, şuanda kaspersky'ın antivirüsünün deneme versiyonunu kurdum, gayet başarılı görünüyor, satın almayı düşünüyorum. Fiyatıda takiplerine göre daha cazip.
  3. vacip42

Balkanlar'dan serin ve yağışlı hava geldi

Isparta'da da etkisini görmeye başladık. Biri balkonların kapısını açık unutmuş gibi.
  4. vacip42

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Tüm forum üyelerinin ve ailelerinin bayramını kutlarım, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlara inşallah.
  5. vacip42

LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Stok rom, kit kat kullanıyorum. d802-tr 32 gb
  6. vacip42

kısmen buldum, oto senkronizasyonu kapattığımda internete bağlanabiliyorum, açtığım an yeniden başlıyorr
  7. vacip42

Arkadaşlar herkese şimdiden hayırlı bayramlar, Benim g2 de acayip bi sorun baş gösterdi. Gece saat 4 de telefonun yeniden başlama sesi ile uyandım, sürekli lendi kendini yaniden başlatıyordu. tam bi restart da değil, ekan gidiyor lg logosu gelip kayboluyor, sonra tekrar logo geliyor normal...
  8. vacip42

SDN Beşiktaş Kulübü

Ben de buradayım:thumbup1:
  9. vacip42

Ateşe Dayanıklı Telefon Tanıtıldı!

+1 :d
  10. vacip42

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Bayramınız mübarek olsun..
  11. vacip42

Samsung Apple Davasında Rekor Tazminat

Acımış olmalı :D
  12. vacip42

Android Uygulamaları Direk Sd Karta Kurma

Teşekkür ederim
  13. vacip42

Android Uygulamaları Direk Sd Karta Kurma

Bende bu konuda muzdaripim, Uygulamaları tel. hafızasına kuruyor ve hafıza doldu, Link kırık yardımcı olabilicek biri varmı ?
  14. vacip42

Google'ın İnsansız Aracı 300.000 Mil Yaptı

Gereksiz korna kullanımıda eklenmeli :D Ben güvenmem sürücüsüz arabaya..
  15. vacip42

Apple'ın karızmasının bittiği an :)

Nokıa malesef akıllı telefon dünyasında başarılı olamadı, Fiyat/performans oranı samsungun gerisinde kaldı..