tolgacem
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
24

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Mesaj kategorileri Hakkında Geçerli ödüller

• Anladıgım kadarıyle forum ile ilgilenmiyorsunuz.Daha çok incelemeler ve youtube 'dan canlı yayınlar yapıyorsunuz.Doğru mudur?
    Tesekkürler,
    Merhaba iphone se alalı 2 ay olmadı 2kere garantiye gitti bir değişim yapdılar 2. garantisi yine değişim alacam bu gelen telefon 0 yeni midir yoksa refurbished midir? TOLGA ABİ
    Bir süredir aynı marka(asus,lenovo vb.) laptop ve android tel almayı düşünüyorum sence bu fikrinin artıları ve eksileri nedir?
    Tolga abi merhaba.
    Sana ve Hakkı abiye facebook üzerinden mesaj attım sanırım görmediniz. Hakkı abiyede forum üzerinden mesaj olarak belirttim sizede belirtmek istiyorum.

Samsung Galaxy gear Cirlcle
    Samsung level u ve level u pro incelemesi bekliyorum abiz sizden. TR üzerinde video inceleme yapan haber sitesi yok ilk olmuş olursunuz. Umarım ilgilenirsiniz. Teşekkür ederim.
    Merhablar Tolga Abi ben S5 kullanmaktayım whatsappdan arkadaşıma şarkı gönderecektim ama müzik listem gözükmğyor ne yapmalıyım?
    merhaba!!!
    ben bu gün apple da bi bug buldum onu söylemek isityorum...
    eğerki tuş kilildi kitliyken siriye ''fotoğraflarımda ne var acaba'' derseniz sizi direk olarak fotoğraflarına yollar.Home tuşuna basarak menüye gelebilirsiniz....
    bunu düzeltmeleri gerek.
    merhaba tolga abi severek sizi takip ediyorum.Bir sorum olacak abi 2. el bir iphone alacağım nelere dikkat etmem gerekir?
    CASPER CN-V7K6200B CORE İ5 6200U 2.3GHZ-12GB RAM-1TB HDD-2GB-15.6"-W10

Bu notebook alınır mı hem oyun hem office için ?

Daha önce gene casper almıştım aynı pc idi farkı 8 GB ram olması ve i7 idi o pc de Metro 2033 ve Knıght Online oynunu aynı anda oynuyordum var ve geçişlerde takılmıyordu yani canavar gibiydi fakat bios sorunu ve sık sık servise gönderdim sonunda para iadesi aldım 2100 tl ye almıştım.
    Tolga abi s6 ailesine güncelleme geldi mi inceleyecek misiniz ve s7 incelemesi ne zaman olacak
    abi zenfone6 da facebook ve whatsapp gibi uygulamalardan gelen mesajlar bildirim çubuğunda gözükmüyor nası yaparım
    tolga abi selamlar kısa bir sorum olacak beniphone 6 plus kullanıyorum da samsung s6 edge plus dusunuyorum satıp ona gecmelımıyım ?
    • Beğen
    Reactions: Muhammet Kaboğlu
    Muhammet Kaboğlu
    Muhammet Kaboğlu
    Bu senin durumuna bağlı.Eğer tasarım seviyorsan,İphone.Eğer özgürlük ve beleşçilik istiyorsan,Android bir işletim sistemi olan,Samsung S6 edge önerimdir.
    tolgacem
    tolgacem
    Şimdi değil bence. S7 bekle
    ORBAYSS
    ORBAYSS
    iphone 6 plus kullanıyorum begendıgım cıhazda s 6 edge plus kaldı kafam sadece ama onuda alsam satıcam bı sure sonra cok cabuk cihazdan sıkılan biriyim ama zarar etmemek içn şuan iphone da kalıyorum
    Facebook üzerinden düzenlediğiniz yarışma ile ilgili gönderdiğim mesajlarıma yanıt alamadım. İlgilenirseniz sevinirim.
    Merhaba ; Türkiye nin en iyi ortamında bulunmak istemez misin?
    Açılalı daha 1 hafta bile olmadı,
    Capcanlı.
    - Üyelerimizin avatar boyutları 150-270 ve üye imzalarınızda herhangi bir kısıtlama yapılmamaktadır.
    - Moderatör atamaları yapılmakta ve bir üst kıdem atamaları hemen yapılmaktadır. Fırsatı kaçırma

http://forumella.net/index.php
    Slm abe benim telefon samsung galaksy s i9003 yayınladığınız videoda samsung galaxy s i9000 ne ıcs 4.0.4 paylaşımına bakarak yaptım ama odin de faıl diye hata veriyor lütfen yardımcı olun çok acil
    Galaxy S 'e İCS yüklemeye çalışırken root işleminden sonra telefon "S" işaretinde kalıyor . Ne yapmalıyım? Recovery ve Download Mod çalışıyor.
    merhaba dün samsung s2 satın aldım. fakat android 4.0 a yükseltemiyorum. içerisinde TUR romu olmadıgından kaynaklanıyor sanırım. telefonda bulunan sales code : TML, SLK, NPL, MDV, INU, INS, ETR. Bende INU işaretli ve telefonumda android 2,3,6 mevcut. telefonun garantisi de var. 2,3,6 Tur romu yuklesem ve sonrasında kies ile 4.0 yapsam bir sıkıntı kalmaz sanıyorum. buna ait bir rom nereden bulabilirim ve nasıl yükleyebilirim. simdiden teşekkür ederim
    i9003 kullanıyorum ve aynı şekilde yükleme esnasında failed hatası aldım sonra telefonu açmaya çalıştığımda ekranda telefon ve pc arasındaki bağlantı olmadığını gösteren bir ekran var ne yapmalıyım eğer müsaitseniz msn ve faceden iletişime geçebilirmiyiz
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...