Teknolog26 kullanıcısının son içeriği

1. Teknolog26

Neden Casper i sevmiyorsunuz?

excalibur g900 almıştım (biraz da reklamının etkisinde kalarak) kullandıktan sonra gördümki marka eski cassper değil aradaşlar. baya geliştirmişler kendilerini turbofan olsun control center olsun metal malzemeden rgb klavyesine kadar komple bi gaming yapmışlar. fiyatı biraz tuzlu gelse de...
  2. Teknolog26

Technopat Gibi Leş Bir Site YOK!

SDN Forever....
  3. Teknolog26

Yaani Mail - Arama Moturu ve Tarayıcı İlk Bakışım

deneyelim bakalım bizde isme özel almak lazımdı aslında nasıl kaçırdık onu :)
  4. Teknolog26

iphone ekran süresi

işin biraz zor bunun bir çözümü var mı bilemedim açıkcası.
  5. Teknolog26

Casper Excalibur Kullananlar Klübü

bu laptop sadece oyun için değil benim çevremde bir kaç kişi kullanacakları ağır programlar için exalibur tercih ediyorlar. Ben kendimde bir kaç program yükledim cidde normal bir laptop u kasacak ama bunu kasmadı için rahat olsun...
  6. Teknolog26

Değerler gerçek ben de son yaptığım testte yaklaşık olarak bu değerlere eriştim. Bu arada bugün tesadüfen bir şey öğrendim Casper bu ürün için ömür performans bakımı yapıyormuş :eek::eek:
  7. Teknolog26

JBL t500bt izlenimlerim

ben ürünü aldığımda sıkıntı yoktu sonra cızırtı gelmeye ve şarjı çabuk bitmeye başladı garantiye gönderdim sıfırını gönderdiler.
  8. Teknolog26

Ben Bir Ticaret Sitesi Açsam Ürünlerini Nerelerden Alabilirim?

en ideal yer doğubank :D
  9. Teknolog26

Merhaba arkadaşlar forumda böyle bir konuda yoktu açmak istedim. Hem Excalibur kullanıcıları hem de Excalibur almayı düşünen kullanıcıları bir arada toplanalım. Ben geçtiğimiz hafta Excalibur G770 aldım. Deneyimlerim ise şöyle, Laptop tasarım olarak gayet şık duruyor yani ben gamer olarak aldım...
  10. Teknolog26

Yapı Kredi ile General Mobile sitesinde %10 İndirim...

Yapı kredi ile general mobile iş birliği yapmışlar dün sabah mesaj geldi yapıkredi uygulamasından kod alıyorsun o kod ile general mobile sitesinden yaptığın alışverişlerde %10 indirim kazanıyorsun zaten almayı düşünüyordum ama nereden alsam diye de kararsız kalmıştım alışveriş sitelerinde...
  11. Teknolog26

GM 9 pro alınırmı?

Alınır. telefondan beklentinize bağlı. Uygun fiyat, yüksek performans.
  12. Teknolog26

Kaliteli Hosting Arıyoruz

Yanıtlara baktım ama yanıtlara cevap vermeyi unutmuşum. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Güzel Hosting’de karar kılmıştık. Gayet iyi gidiyor süreç. Bi sorun olmuyor. En ufak bir sorunu dahi sorup yanıt alabiliyoruz. Güzel’in farklı olduğunu duymuştum ama bu biraz değil baya iyi geldi :D
  13. Teknolog26

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Line of duty. önerilir
  14. Teknolog26

Yeni s11 ne zaman tanıtılır

Kim billir ne fiyata satılır
  15. Teknolog26

Oyuncular İçin Sanal Kart Önerisi

Selamlar arkadaşlar uzun zamandır güzel paylaşımlar ve indirimler yapan ininal markasından bahsedeceğim. Hepimizin piyasadan hakim olduğu kartlar 31 ağustos da yenilenmeye gitti ve sonrasında muazzam bir şekilde kampanyalara başladı. Şahsımın uzun zamandır kullandığı kartta bir çok yenilik ve...