straighthate kullanıcısının son içeriği

1. straighthate

Game Boy ile Akıllı Telefonunuzu Kontrol Edebilseniz Nasıl Olurdu ? (Video)

Yıllardır el sürmediğiniz ama atmaya da kıyamadığınız Game Boy'unuzu yeniden değerlendirebilirsiniz. Tıpkı oyunsever Chad Boughton gibi. Becerikli arkadaşımız, Galaxy Nexus telefonunu Game Boy ile kontrol edilebilir bir hale getirmiş. Bu sistem için Nintendo Wii oyun kumandasının devresi ile...
  2. straighthate

Sony, 4K Çözünürlüğe Uyarlanmış Filmleri Açıkladı

CES 2013 fuarının en çok ilgi gören başlıklarından olan 4K Ultra HD çözünürlüklü televizyonlar, ilk 4K filmlerine kavuşuyor. Sony'den yapılan açıklamaya göre The Amazing Spider-Man, Total Recall, The Karate Kid, Battle: Los Angeles ve The Other Guys filmleri, 4K çözünürlüğe uyarlanarak yeniden...
  3. straighthate

Atamızı Saygıyla Anıyoruz!

Hocam senin gibileri gördükçe tekrar tekrar seviyorum ülkemi de milletimi de bayrağımı da. Eline ağzına sağlık. Söylenecek çok şey olsa da başka söze gerek bırakmamışsın.
  4. straighthate

Pervari'de karakola saldırı : 1 Şehit 3 Asker yaralı

Ne kadar alıştık değil mi ? Kimsenin umurunda bile değil ama bizim 5 askerimiz öldü. 5 aile daha darmadağın oldu. Gerçi sadece ve sadece bizim için ölen 5 gencecik insan bir gün sonra unutulacak. Neler yazmak geliyor içimden de tutuyorum. Uyanmamız lazım artık.
  5. straighthate

Seçimlerde hangi partiye oy vereceksiniz?

"İstismar" sürsün, Türkiye "uyusun da" büyüsün
  6. straighthate

30 Aralık 1925 tarihli 701 sayılı yasa ve 16 Mart 1926 tarihli 3322 sayılı kararname ile 50, 100, 500 ve 1.000 liralık banknotların ön yüzlerinde reis-i cumhur hazretlerinin resminin bulunması kararı alındı. Buna dayanarak, para ve pulların üzerindeki Atatürk resimleri kaldırılıp yerine İsmet...
  7. straighthate

O zamanlar paraların pulların üstünde o zamanki cumhurbaşkanının resmi olmak zorundaydı. Belki de bir ihtimal ondan kaldırılmış olabilir o resimler düşünmek lazım. Elitist olmaya gerek yok .
  8. straighthate

Gül'den "filtre" açıklaması

İnterneti filtrelemek yerine mantıklı ve normal olanı,çocuğunu korumak isteyen ailenin filtre yazılımı kullanmasıdır. TİB denen kurum çıkarır bir filtre yazılımı isteyene ücretsiz dağıtır olur biter. Kimsenin kimseyi engellemeye hakkı yok. Şu anki tarifede kalmak isteyenlerde bir değişme...
  9. straighthate

2 GB'lık PSD Arşivi

Gerçekten süper paylaşım emin ol çok işime yarayacak.Teşekkürler.
  10. straighthate

+18 Konular ve SDN

Haklısınız belki üslubumda bir hata vardır sizin gibi lafı adam gibi söyleyebilenlerin tavsiyesini dinlerim ama takdir edersiniz ki benim de fikirlerim olabilir, sinirlenebilirim hata da yaparım. Forum düzenini sağlamak ne kadar bizim görevimizse arkadaşlarımızı korumak da o kadar görevimizdir...
  11. straighthate

+18 Konular ve SDN

Seni de aramızda görmek isterdim.:yes:
  12. straighthate

+18 Konular ve SDN

İyi yapmışsın da ben senin gibiler için bir şey yazamayacağım daha fazla. Ruj süren kadından bu denli etkilenen birini umursamaya gerek yok onu farkettim.
  13. straighthate

+18 Konular ve SDN

Evet öyledir ben de katılıyorum siyaset olmalı bu forumda ancak arabadaki kız resminden fazlaca etkilenen birileri, başkalarının fikirlerinden ne derece rahatsız olur tahmin edebiliyorum.
  14. straighthate

+18 Konular ve SDN

Yok siyasetle bir problemim yok zaten. Devletin görevi korumaksa o tecavüze uğrayan kızları , çocuk yaşta köle yapılan gençleri korusun ve mümkünse onlar tecavüze uğramadan önce yapsın bunu. O zaman böyle haberler olmaz biz de burada bunu tartışmayız. Ben 22 yaşında adamım nereye girip nereye...