SoapMactavish123 kullanıcısının son içeriği

1. SoapMactavish123

1 haftadır selfie çekmeyi unutuyorum.

Allah başka dert vermesin kardeşim ne diyim acın acımızdır
  2. SoapMactavish123

Oyun Call of duty mi pubg mi

Call of duty der nokta koyarım.
  3. SoapMactavish123

Kadın subay olmak zor mudur?

Kendi hayalimi gerçekleştirecem dünyaya 1 kere geliyoz. 1606156371 Askeri eğitimlere dayansam sıksam dişimi zaten disiplinliyim kurallara uyarım yaparım ya bence
  4. SoapMactavish123

Kara da subay olucam
  5. SoapMactavish123

Ama şehit bir sürü kadın askerlerimiz vs oldu yani aktif olarak görev almasalar böyle bi durum olmazdı ben inşallah aktif görev alırım bu benim için gurur verici bir durum olur 😊
  6. SoapMactavish123

Çok teşekkür ederim yorumun için, zaurun dediklerinden sonra çok kafama takıldı ama sayende sorularım yanıt buldu :)
  7. SoapMactavish123

Ders çalışmam gerekiyor ama çalışmıyorum

Bende öyleyim ama ben yarın başlıcam ders çalışmaya kendine ne için çalıştığını hatırlat hayallerine az kaldığını yolun yarısında olduğunu hayallerin için çalışman gerektiğini hatırlat kendine.
  8. SoapMactavish123

Elim karıncalanıyor ve geçmiyor

İnternetten hastalıklara bakma inanma, kafayı yersin doğruluğu kesin olmayan şeyler yazılıyor, kolunu yormamaya çalış sürekli elini aç kapa yap geçer diye düşünüyorum geçmezse doktora gidersin.
  9. SoapMactavish123

Çok teşekkür ederim sayende aileme gerek kalmadan kendim vazgeçecem galiba skjxjajdsdn 1606064972 Şimdi düşündüm de belki sadece Azerbaycan da öyledir :) hâlâ bi şansım var
  10. SoapMactavish123

Askeriyede rütbesi yüksek olanın sözü geçer torpil bi işe yaramaz bence, şu torpil niye varsa ya 🤦🏻‍♀️
  11. SoapMactavish123

Rütbem yüksek olduktan sonra kimse bişey diyemez kimse ezemez bide öyle düşün.
  12. SoapMactavish123

Rütbem yüksek olduktan sonra kimse bişey diyemez ki.
  13. SoapMactavish123

Ne kandıracam ya, ailemi nasıl ikna ederim diye düşünüyorum subaylığa erkek olsam izin verirlerdi kız olduğumdan yapamazsın edemezsin diyorlar
  14. SoapMactavish123

Hayır ladjlajdkahd herkes erkek sanıyor yaw :D