skys kullanıcısının son içeriği

1. skys

Blog İçin En İyi Hosting Öneriniz

Türkiye'den Anasayfa ' u önerebilirim. Sahipleri de bu forumda yazar diye hatırlıyorum. Teknik destekleri biraz sıkıntılı olsa da fiyat&performans olarak oldukça başarılı. Yurtdışında ise inmotionhosting.com oldukça güzel. İngilizceniz var ise teknik destekleri her anlamda süper. Fiyatlandırma...
  2. skys

Oyun haberleri sitemize yazar arıyoruz...

Punishment Gazi eklemeyi unutmuş. Arkadaşlar parasal olarak bir gelirimiz olmadığı için parasal olarak destek gösteremesekte, yazar arkadaşlarımıza incelemek istedikleri oyunları hediye etmeyi düşünüyoruz. Yani şu anlık oyun olarak sizlere küçük süprizlerimiz olabilir :)
  3. skys

Fan Hızı Kontrolü

Aynı ekran kartına bende sahibim. Çoğu zaman asus gpu tweak II Kullanıyorum. Ama istersen Radeon drivierindeki Wattmanıda kullanabilirsin.
  4. skys

Windows 10 %100 disk kullanımı

Aynı sorun benimde başımda vardı. İnternette yazan çoğu çözümü denedim ancak başarılı olamadım. Daha sonrasında Yeni windows kurulumunu "Windows Media Creation Tool" İle indirdiğim iso dosyasından yaptım.Yaklaşık bir 4 ay oldu şu an sorunsuz kullanıyorum. Denemeni tavsiye ederim.
  5. skys

Fifa 2017 stadyum listesi .

Gözlerimiz vadofone Arenayı arıyor ama bulamıyor.
  6. skys

Mario Gomez, Wolfsburg'a transfer oldu

Wolfsburg'un bizden bir kaç gömlek üstün olduğunu düşünüyorum. Hemde adamın kendi memleketi.Beşiktaş'a kattıkların için teşekkürler umarım Almanya'da tekrar başarılı olursun Gomez
  7. skys

Beşiktaş, Jose Sosa'nın affedildiğini açıkladı

Geçen sezonda bu tarz sıkıntıları olmuştu. Her sezon böyle ilk haftalar yine performanssız oynıyacak herhalde. Ama bu kadar artistlikten sonrada çat tiye affedilmesi ayrı bir konu.
  8. skys

i 7 32 gb gayet hızlı pc

kurduğun makinanın içeriğini bilmiyorum ama o işlemciye yakışmamış verdiğin para ve işlemci sınıfında hangisinin önde olduğunu benden daha iyi bilmen gerekiyor :) hayırlı olsun kasan güle güle kulla.
  9. skys

i 7 32 gb gayet hızlı pc

Gayet Hızlı bir bilgisayardır sistem değişikliğinden dolayı satıyorum. 2014 ve sonrası macbookpro ile takas + nakit yapabiliriz. veya msi gibi laptoplarla takas yapabilirim. Parçaları Tek Tek satmıyorum yalnız bazı parçalarda değişiklikler yapabilirim isteğe göre mesajla bilgi alabilirsiniz. Ana...
  10. skys

PlayStation 4 Kullananlar Kulübü

Tamamdır kabul ettim bende akşama görüşmek üzere
  11. skys

PlayStation 4 Kullananlar Kulübü

Geceleri Fifa veya Gta oynamak isteyen arkadaşlar "thecodemagnet" eklerse oynıyabiliriz. Sıkıldım Season ve ultimate oynamaktan aramızda atalım eğlenceli olsun:)
  12. skys

GTX 770 Fps Sorunu

Yok hayır o kadar bilgim yok sanırım bana teknik servis yolu gözüküyor teşekkürler arkadaşlar.
  13. skys

GTX 770 Fps Sorunu

revo uninstaller le bile kaldırdım en güncel driverla beta driver ile bile denedim ama bi sonuç yok
  14. skys

GTX 770 Fps Sorunu

Valla eski driver kurdum. Komple temiz kurulum yaptım ama hala aynı şekilde devam ediyor
  15. skys

GTX 770 Fps Sorunu

Evet şu an kullandığımda eski Windows ta aynı iso