SerSeri1i kullanıcısının son içeriği

1. S

Windows 7 RC Sürüm Yayınlandı!

benim kendi görüşüm... bugün verilen linkten dosyayı indirdim ingilizce olarak kurdum kurulum çok hızlı ve çok sade karmaşık olan hiçbi yanı yok kurulumdan sonra herhangi bir driver sorunu falan yaşamadım hepsi tam takım ayarında sonra türkçe dil paketini bulup türkçeye çevirdim devamında ilk...
  2. S

Windows 7 RC Sürüm Yayınlandı!

500 - Internal server error. There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed. malesef indiremedim:(
  3. S

Opera ile Tam 15 Yıl!

10.00 Alpha kullanıyorum bu haliyle bile diğer tarayıcılardan kat ve kat iyi explorer benim için mazi opera kullandım kullanalı. bu operayı herkim kullanırsa kullansın önyargılı olmayan herkes beğenerek kullanacaktır bundan adım gibi eminim. en müthüş özelliğide bana göre hızlı erişim olayı
  4. S

Facebook'un Yeni Arayüzü Beğenildi mi?

yeni arayüzle facebook olmuş facetube biran önce adını değişsinler facetube die bence
  5. S

Internet Explorer 8 mi Firefox 3.0.7 mi?

opera 9.64 kullanıyorum ve her ikisinede sollayacağından eminim explorer 8 kurulu ama sadece kurulu olduğu gibi duruyır genel ayarlarını bile yapmaya üşendiriyor ama opera her haliyle her özelliğiyle başka
  6. S

Internet Explorer 8 RC1 Yayınlandı

opera 9.63 derim başkada birşey demem denediklerim içinde en güzeli zamanında bende microsoft explorer çok kullandım ama opera kullandım kullanalı hepsi fas fisoymuş onu anladım deneyim bence sizde memnun kalıcaksınızz. bir an için operanın pazarlamcısı gibi yazdım ama ciddi süper bişiy her...
  7. S

Ev arkadaşlarım yemek yaparken!

ne farkında olmayacağım senin gibi salaklar anca burda işkembeden sallarlar çamur at izi kalsın misali senin gibi abaza çok piyasada laf kalabalığı yapma essahtan yaptığın yada yapabileceğin çok büyük bi marifetmiş gibi co dalton yapılı
  8. S

Ev arkadaşlarım yemek yaparken!

9. S

Baros geliyor

kadro tamamda o kadroyu oynatacak teknik trektör görebiliyormusunuz siz?? ben göremiyorumda onun için birde size sorayım dedim.... bu yapılan transferlerin hepsi boşa bence çünkü bu skibbeden bi halt olmaz biz ancak rüyasını ve hayalleriyle avunuruz o kupaların yada geçmişte aldığımız uefa ve...
  10. S

Sizce Galatasaray'ın Steaua'ya elenmesinin sebebi ne ?

bunun tek bir sebebi var oda teknik trektör olacak zır cahil adamın galatasarayın başında olması. başka hiçbir sebebi yoktur olamazda. bu adamın tarihteki en büyük başarısı galatasaraya leverkusen başındayken 5 tane atmasıdır. en büyük kariyeride o olsa gerek çünkü ne takımda bi sistem var ne...
  11. S

Internet Explorer 8 Beta 2 incelemesi ve download linki

bence çoğu kişi çok acımasızca eleştirilerde bulunmuş. tamam belki IE7 çok hızlı çokta ahım şahım şahım birşey değil ama bunda birazda artık çoğu sitelerin site içeriğinden çok flash animasyonlu reklamlara yönelmesi siteyi tıklayan kullanıcının site içeriğinden önce reklamları görebilmesi için...
  12. S

Facebook Türkçe Oldu

gözünaydın ama sen erken kalkıpta geç kalanlardansın sanırım http://forum.shiftdelete.net/egitim-videolari/31441-facebooku-turkce-yapmak-eklentisiz-programsiz.html http://forum.shiftdelete.net/internet-teknolojileri/30530-turkce-facebooka-adim-adim.html...
  13. S

Yusuf Kaplan'ın canı patlıcan mı?

bu konuda cingan çalıyor kürt oynuyır buldunuz meydanı sallayın bakalımmmm.... ahmet necdet sezer olsaydı affederdi bu pkk sempatizanını.... ans ye yazsın mektubu belki o bişeyler yapar
  14. S

Numara taşınabilirliğinden nasıl faydalanabilirim? İşte cevap!

avea kullanıcısı olmayıpta bu uygulama ile aveaya geçeceklerin vay haline allah şimdiden yardımcıları olsun. onlara şimdiden avea müşteri hizmetleriyle bol muhabbetler dilerim. malum uygulamalarının dandikliğini izah etmek için bol bolllll vakit geçirecekler
  15. S

Avea faturasız hatlar için konuşma paketleri.

avea böyle kampanyalar yapar yapmasına ama o kadar uzun süreler konuşturmaz boşuna t.celli yada vadofonesi olanlar aveaya ya geçmesinler hayatlarının en büyük kazığını yerler. (ben yediğim için siz yemeyin) 150 knt yükleyene 300 dk bedava konuşma süresiymiş. evet 300 dk bedava süre veriolar ama...