selim397 kullanıcısının son içeriği

1. S

LG G4 H815TR Root %100 Sorunsuz

Konuyu okudum. Fakat sormak istedigim birsey var. Root islemini tamamladıktan sonra sistem guncellemelerini kapatmadiktan ne kadar sure sonra eski sisteme donecek? Rootsuz sistemden bahsediyorum. Yada root attim yapmak iatedigim islemleri yaptim ve root kaldirmak istiyorum. Bu komut satirindan...
  2. S

Renault clio 4 far kolu sorunu.

Aracım 2013 model Renault clio4. Akşam arabayla seyir edeceğim zaman arabayı çalıştırdıktan sonra farlari açmak için kolu çeirdiğimde önce hiç tepki göstermiyor birkaç dakika sonra çok hassas şekilde yanıyor. Sinyal verirken veya selekör yaparken farlar kapaniyor. Çalıştıktan yarim saat kadar...
  3. S

Cs-Go fps Problemi nasıl giderilir?

Sürekli prizde oynuyorum. Performans moduna nasil alacağım?
  4. S

Cs-Go fps Problemi nasıl giderilir?

Merhabalar; Sistemimin ozellikleri şunlar Intel core i7 7. Nesil işlemci 4.0 gHz 12 Gb Ram 1 Tb Hdd Nvidia GTX1050 4 Gb DDR5 Windows 10 guncel Intel hd grapish guncel Nvidia experance guncel Fakat oyundayken 60 fps sabit alıyorum. Bilgisayarim dizustu. Full hd 1080p ekran. Birkac ayari...
  5. S

Hattınız Maximum Ne Kadar Hız Kaldırıyor

Hocam hat değerlerim şu şekilde. Ve bu da Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test sitesinden yaptığım hız testim. Saat 01:04 AKK Aşılmış hali.
  6. S

Sanal gerçeklik gözlüğü ile PC oyunu nasıl oynanır?

Arkadaşlar sanal gerçeklik gözlüğü almak istiyorum. Bu cihaz ile pc de ki oyunlari nasıl oynayabilirim. Trinus gibi programlar yardımıyla pc ekrani telefona yansıtmak istemiyorum. Çünkü yansıtma işlemi tam olarak yapmak istediğim şey değil. Örneğin Euro Truck Simulator 2 yi oynamak istiyorum...
  7. S

Internet servis sağlayıcısı önerisi.

Uydunet de daha ucuza sinirsiz paketler varsa dusunneye deger. Tavsiyene uyucam. Operatorlerden uzak dururum. Teşekkürler.
  8. S

Internet servis sağlayıcısı önerisi.

Arkadaşlar eve internet bağlattırmak istiyorum. Telefon hattı var ama kapattırdık. Hangi internet sağlayıcısını önerirsiniz? TTNET hariç çünkü çok problemli. Kopmaları olmayan az maliyetli sınırsız internet paketi olan hangi sağlayıcısını öneriyorsunuz?
  9. S

İntel True Key uygulaması kaldırılamıyor.

Denedim olmuyor. Hatta tüm dosyalarını güvenli mod da silmeme rağmen arada bir geliyor.
  10. S

İntel True Key uygulaması kaldırılamıyor.

Dün McAfee aboneliğimin ürünü olan True Key i indirdim. Beğenmediğim için kaldırmayı denedim ve şu hatayı aldım. Bu uygulamayı nasıl kaldıracağımı bilen birisi söyleyebilir mi?
  11. S

Sistemde çözemediğim sorunlar var bakar mısınız?

Kusura bakma anlamadım. Kendi profilimden giriş yapmış durumdayım zaten.
  12. S

Sistemde çözemediğim sorunlar var bakar mısınız?

Arkadaşlar bu gün süre gelen ve yeni fark ettiğim bir problem var. Güvenlik duvarına erişemiyorum. İşaretlediğim ayarları değiştiremiyorum. Ayrıca sistem ve güvenlik bölümü erişimim de yok. Çözümü olan anlatabilir mi? Ve açmaya çalıştığım resim dosyası da şöyle hatalar veriyor.
  13. S

Advanced System Care kullandıktan sonra neden böyle oldu nasıl düzelir?

Hocam çok sağolasın oldu. Sanırım Advanced System Care değiştirdi onun ayarını. Çok teşekkürler :)
  14. S

Yok hani diyorsunuz ya görev yöneticisinden explorer.exe yi sonlandırıp tekrar başlatın diye... Windows 10 da sonlandır yok yeniden başlat var. Ben de yeniden başlatmama rağmen yine aynı şekilde ilk resimde ki gibi çizgi çizerek seçim yapıyor. Ama klasör içerisinde seçim gayet normal.
  15. S

Yok hayır her hangi bir donma ve orada kalma durumu söz konusu değil. Sistemim windows 10 ve windows gezgini açıkken üzerine sol tıkla dığımda yeniden başlat yazıyor. Bunu defalarca denememe rağmen problem olduğu gibi devam ediyor. Her hangi bir klasör içerisinde toplu seçmeye kalktığımda ise...