SBJKN1903 kullanıcısının son içeriği

1. S

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

Arkadaşlar selamlar. Bu haftasonu iphone 6 64 gb almayı düşünüyorum. Turkcell'den kontratli mi almalıyım yoksa zorlu center apple Store'a mi gitmeliyim? Orada taksit durumu nasıl? Aydınlatırsanız sevinirim.
  2. S

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

Arkadaşlar selamlar, Bende epeydir M9 beklemekteydim ancak husrana ugradım dıyebılırım. 1 ay içinde iphone 6 64 GB almayı dusunuyorum. İstanbul avrupa yakasında nereden almalıyım? Ne onerırsınız? Kılıf vs.
  3. S

One M9'un Tanıtım Videoları Ortaya Çıktı!

Performans iyiyse yani Lollipop'u ve Sense 7'yi iyi optimize edebilmişlerse bu telefon oldu demektir. 8'in tasarımına hayran olan adamın M9 begenmemesine anlam veremedim.
  4. S

HTC One M8 Kullananlar Kulübü

HTC Hima CES 2015'te tanıtılır mi sizce?
  5. S

Htc Kullananlar Kulübü

HTC Hima CES 2015'te tanıtılır mi?
  6. S

Desire Eye İle Xperia Z3'ü Karşılaştırdık

Ben de Desire Eye'ı begendım bayagı. HTC Hima cıksın duruma gore ya desire eye ya da hima alacagım ınsallah
  7. S

Hangi mini telefonu almalıyım

Kesinlikle z3 compact al derim. Minilerden tartışmasız en iyisi. Amiral gemilerle bile kıyaslanıyor. - - - Mesaj Güncellendi - - - Kesinlikle z3 compact al derim. Minilerden tartışmasız en iyisi. Amiral gemilerle bile kıyaslanıyor.
  8. S

Arkadaşlar selamlar. Z3 compact ve m8 arasında kalmıştım. Yılbaşında m8 alacağım kararım bu yönde. Almadan evvel veya aldıktan sonrası ıcın ne önerirsiniz?
  9. S

Galaxy Note 4, LG G3, Xperia Z3, iPhone 6-6 Plus, Htc One M8 | Sizce Yeni Kral Kim?

Yılbaşında M8 almaya karar verdim. Umarım pişman olmam.
  10. S

Tamamdır Üstat alıyorum. Dün teknosaya gittiğimde iki çalışanla görüştüm. Biri z3 compact'ın daha iyi olduğunu diğeri m8'in daha iyi olduğunu söylemişti. Ama kararım m8 yönünde.
  11. S

Arkadaşlar z3 compact ve HTC one m8 arasından M8 almaya karar verdim. Sizce doğru bir karar midir?
  12. S

Sony Xperia Z2 vs HTC One M8 vs Samsung Galaxy s5 Kamera Karşilaştirmasi

Galaxy S5'teki kamera efsane yalnız. Ama telefon sadece kameradan ibaret degıl. Bu uc telefon da birbirinden başarılı.
  13. S

Hangi telefon, Nedenleri lütfen

Niye kimse HTC one m8 tavsiye etmemiş? Şaşırdım.
  14. S

Htc Desire Eye ve Htc One M8 Karşılaştırma

2000 altı fiyat dedikleri Allah bilir 1999 liradır. M8 daha önde sanki.
  15. S

HTC Desire Eye Kullananlar Kulübü

Sagolasın Üstat.