Sarp3448 kullanıcısının son içeriği

1. S

İnternet Altyapı Sorunu

Arkadaşlar eve internet bağlatacağım. Altyapı testlerini yaptım hepsinde 13 Mbps gözüküyor ama speed testte 18 mps çıkıyor hızım upload hızım ise 5Mbps civarlarında. Alt kattaki komşumdan bilgi istedim Türk Telekom VDSL2 modem kullanıyor modem arayüzünde dsl modulasyon kısmı da vdsl2 vdsl...
  2. S

Bu sisteme gtx 750 ti gider mi?

Sahibinden de böyle bir kasa var. Bunun yanına 2.el bir gtx 750 ti alsam nasıl olur darboğaz fln olur mu ?
  3. S

Arkadaşlar Kasa toplayacağım yardım eder misiniz?

Farkettim şuan düzelttim :) 1607964030 Güncel
  4. S

Arkadaşlar Kasa toplayacağım yardım eder misiniz?

Arkadaşlar merhaba yakın bir akrabama cs go pubg lite gta 5 için bir kasa toplayacağım fakat bütçe biraz kısıtlı 1110 liraydı 1250 liraya kadar çıkarttım dahada çıkmam dedi. Bu hafta bu paraya bir kasa toplayacağım ikinci el nasıl bir sistem önerirsiniz. Kafamda şöyle bir sistem var ama...
  5. S

Asus P5VD2- VM SE anakart için ekran kartı önerisi

Elimde Asus P5VD2- VM SE bir anakart ve core 2 duo e4500 işlemci var. Bunlara rx 550,gtx 750 ti gibi bir ekran kartı 8 gb ram 120 gb ssd eklemek istiyorum sıkıntı çıkarır mı? Arkadaslar yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler
  6. S

Bilgisayarı usbden başlatamıyorum.

Çok teşekkür ederim sorunum çözülmüştür. :)
  7. S

anladım iğne deliği gibi olan yanlış anlamadıysam :)
  8. S

usb hazırda novo diye tuş yok maalesef klavye üzerinde 1607620844 usb içindeki setuptan yapsam sıkıntı olur mu
  9. S

Lenovo 1607620623 usb içindeki setup kısmından yapsam ne olur ?
  10. S

olmuyor şaka gibi ama olmuyor:(
  11. S

Lenovo G505s cihazı var elimde şuan format atmam gerekiyor fakat boot usb menüsüne giremiyorum tüm f tuşarını denedim fn esc delete ama girmiyor biosa bir türlü nasıl yapabilirm. Gelişmis başlangıç kısmında da usb gözükmüyor. Masaüstünde usbden başlatma seçeneği var mıdır?
  12. S

Mobil oyun tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba 3-4 kişi oynayabileceğimiz oyun icin de mikrofonla konuşabileceğimiz oyun arıyorum(pubg call of duty harici rpg değilde silahlı catışmalı). Teşekkürler
  13. S

Ramlerim neden böyle ?

Arkadaşlar ramlerim 2400 mhz olmasına rağmen 1200 mhz ile mi çalışıyor yoksa burda başka bir şey mi demek istiyor?
  14. S

Windows 10 ile gelen laptopa Windows 8.1 kurulur mu ?

O zaman dediğiniz gibi yapıyorum. Teşekkür ederim 1607187974 Öncelikle teşekkür ederim. Dediğiniz gibi cihazı formatlamaya koyuldum fakat disk yerinde ssd gözükmüyor. Daha önce hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. SSD modelim Samsung MZVLWL256
  15. S

Windows 10 ile gelen laptopa Windows 8.1 kurulur mu ?

Evet Lenovodan hazır gelmiş windowsu kullanıyorum ama sürücülerim güncel. Lenovo Nerve Center uygulaması için format atamadım oyunlarda turbo fan ve ağ önceliği gibi seçenekler sunuyor. Bu yüzden biraz aslında uygulamayı kaybetmek istemediğimden biraz da format atmama sebebim budur. Eğer temiz...