Salt Okunur kullanıcısının son içeriği

 1. Salt Okunur

  SüperCan Oyun İnceleme

  SüperCan Oyun İnceleme Tamamen Türk yapımcılar tarafından geliştirilen ve 7 yaş üstü kullanıcılar için, şiddetsiz, vahşetsiz, keyif dolu bir macera oyunu olan SüperCan'ı enine boyuna inceledik.
 2. Salt Okunur

  SüperCan Oyununun Kurulumu

  SüperCan Oyununun Kurulumu 7 yaş ve üstü için geliştirilen ve tamamen ücretsiz olarak dağıtılan SüperCan oyununun kurulumunu ve nasıl çalıştırılacağını videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz.
 3. Salt Okunur

  Günün YouTube Videoları

  Günün YouTube Videoları Sizler için yine birbirinden ilgi çekici videolar seçtik. Müzik, komedi ve teknoloji başıkları altında yayınlanan bu görüntüleri mutlaka izlemelisiniz.
 4. Salt Okunur

  Street Fighter mı Tekken mi?

  Street Fighter mı Tekken mi? Dövüş oyunu dendiğinde akla gelen ilk isimlerden Street Fighter ve Tekken aynı yapımda buluşuyor. Street Fighter X Tekken oyunu için yeni yayınlanan videolara mutlaka göz atın.
 5. Salt Okunur

  Günün YouTube Videoları

  Günün YouTube Videoları Sizler için yine birbirinden ilgi çekici videolar seçtik. Müzik, eğlence ve teknoloji başıkları altında yayınlanan bu görüntüleri mutlaka izlemelisiniz.
 6. Salt Okunur

  SüperCan Fikri Nasıl Ortaya Çıktı

  SüperCan Fikri Nasıl Ortaya Çıktı Ülkemizin ilk süper kahramanı olan SüperCan nasıl ortaya çıktı. Oyunu, gelecek projeleri, Marvel ortaklığı ve daha birçok merak edilen konuyu, yapımcısıyla konuştuk.
 7. Salt Okunur

  LEGO Pirates of the Caribbean PS3 İnceleme

  LEGO Pirates of the Caribbean PS3 İnceleme Jack Sparrow, Will Turner, Davy Jones, Barbossa... Karayip Korsanları, artık oyun makinelerinizde! LEGO Pirates of the Caribbean'ı sizler için enine boyuna inceledik.
 8. Salt Okunur

  Günün YouTube Videoları

  Günün YouTube Videoları Milyonlarca insanın izlediği bu videoları sakın kaçırmayın! YouTube'da yayınlanmış ve büyük ses getirmiş bu görüntüleri mutlaka izleyin.
 9. Salt Okunur

  Günün YouTube Videoları

  Günün YouTube Videoları Her gün milyonlarca kişinin akın ettiği YouTube'da, sizin için seçtiğimiz birbirinden ilgi çekici üç videoya mutlaka göz atın. Kategorilerimiz, teknoloji, komedi ve müzik.
 10. Salt Okunur

  Call of Duty: Modern Warfare 3 Karşınızda!

  Call of Duty: Modern Warfare 3 Karşınızda! Merakla beklenen Call of Duty: Modern Warfare serisinin üçüncü halkası için ilk teaser'lar yayınlandı. Bu 4 kısa videoya mutlaka göz atın.
 11. Salt Okunur

  Berkin Bozdoğan yeniden SDN'de!

  Hoş geldin Berkin ; )
 12. Salt Okunur

  Günün YouTube Videoları

  Günün YouTube Videoları Sizler için yine birbirinden ilgi çekici videolar seçtik. Müzik, komedi ve teknoloji başıkları altında yayınlanan bu görüntüleri mutlaka izlemelisiniz.
 13. Salt Okunur

  F.E.A.R. 3'de Aksiyon Fırtınası

  F.E.A.R. 3'de Aksiyon Fırtınası Korku türünün önde gelen temsilcilerinden F.E.A.R. serisinin yeni halkasında, aksiyon da bir hayli ön planda gibi görünüyor. İşte oyunun yeni videosu...
 14. Salt Okunur

  Bir Firefox Devri Daha Sona Erdi

  Bir Firefox Devri Daha Sona Erdi Mozilla, Firefox 4'ün çıkmasının ardından artık eski sürümlerine güncelleme desteğini kesmeye başladı. Peki en son destek kesilen versiyon hangisi?
 15. Salt Okunur

  Photoshop Harikaları Galerisi 10

  Photoshop Harikaları Galerisi 10 Dünyanın önde gelen resim editleme yazılımlarından Photoshop ile hazırlanmış, birbirinden güzel kareleri ekranlarınıza taşıyoruz. İşte Photoshop'lu Harikalar Diyarı!
Üst