sait_355 kullanıcısının son içeriği

1. sait_355

Elma Telekom

http://www.elmatelekom.com.tr kardeşim bu web siteleri
  2. sait_355

Elma Telekom

Elma Telekom Hakkında Bilgi sahibi olan var mı? İnterneti nasıl ? Ya da kullanan var mı?
  3. sait_355

Ev interneti

Merhaba arkadaşlar ben ev için ev interneti bakiyorum ama pek fazla bişey anlamadım.Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ??
  4. sait_355

Orta Segmentte Hangi Telefon

Hayırlısı Olsun kardeşim
  5. sait_355

Orta Segmentte Hangi Telefon

Redmi Not 8 Pro ya bi göz at derim
  6. sait_355

Soru Samsung'dan Apple'a geçilir mi?

Bence kesinlikle iphone almalısın iPhone’un değer düşmüyor. Uzun süre kullanabiliyorsun ayrıca çok kullanışlı ben satmanı tercih ederim.
  7. sait_355

Unutamadığınız oyunlar

Benim bi bilgisayarım yoktu.Ama bundan 3 yıl önce Clash of Clasha bi ara bağımlı olmuştum güzel oyundu saatlerde etkinlik tamamlamak için uğraştığını hatırladım genel olarak güzel bi oyundu.
  8. sait_355

Tavsiye Telefon önerebilir misiniz

Kesinlikle SE 2 yi tercih ederim eğer iphone kullanmak istemesinde mi not 10 güzel bi bak derim.
  9. sait_355

Spigen hakkında düşünceleriniz! Telefon aksesuar ÇEKİLİŞİ! #27

Spigenin kendi sitesi için stok problemi var sanırım.
  10. sait_355

Soru internetten telefon almak

Kardeşim ben bundan iki yıl önce telefonumu Hepsiburada dan sipariş etmiştim (iphone 7) hiçbir sıkıntı çıkmamıştı.Ama zaten gönderirken kargocu kapıdayke açarsın kırılmışsa korgocuya tutanak tutursun geri gönderirler. Bu salgın dönemi için internetten sipariş etmeni tercih ederim.
  11. sait_355

Samsung S10 plus mı , apple xr mı veya p30 pro mu

Ben olsam kesinlikle XR alırdım.Eğer güvenliği fazla önemsemiyorsan S10 plus alabilirsin.
  12. sait_355

iPhone Swap Cihaz

Sağol kardeşim teşekkür ediyorum ☺️☺️☺️
  13. sait_355

iPhone Swap Cihaz

Swap cihaz hakkında bilgisi olan varmı ??
  14. sait_355

iPhone İphone Pil Değiştirme

İphone garantisi olan telefonun bataryasını ücretsiz değiştirir mi ? pil döngü sayısı 950 pil sağlığı %83