saian7 kullanıcısının son içeriği

1. S

x360ce ve XOutput

Yaptım ve hallettim teşekkür ederim katkınız için.
  2. S

x360ce ve XOutput

Teşekkür ederim, kaldırdım sistemden. Bunun haricinde bir virüs bulunmadı. Yapmam gereken bir şey daha var mı? Malwarebytes öneriliyor oldukça, indirip onla da taratmamı önerir misiniz ?
  3. S

x360ce ve XOutput

Hocam tarama bitti. HackTool:Win32/Gendows böyle bir tehdit bulundu. Bilgisi olan yazarsa çok sevinirim. 1603801743 Yok mu yardımcı olabilecek biri :(
  4. S

x360ce ve XOutput

Teşekkür ederim, konuyla alakalı bir bilgisi olan yine yazarsa sevinirim.
  5. S

x360ce ve XOutput

Windows defender yeterli olur mu? Şuan tam tarama yapıyorum. İnternette araştırdığımda pek bir sıkıntılı olduğu gözükmüyor bahsettiğim programların. Tuş atamaları için kullanılan programlar gerçi ne olabilir ki.
  6. S

x360ce ve XOutput

Hocam sorana kadar denedim. En azından içimi rahatlatacak bir çözüm sunar mısınız? Önerdiğiniz antivirüs programı gibi?
  7. S

x360ce ve XOutput

Merhaba millet, direksiyon setimi NFS Heat için ayarlamak üzere indirdiğim bu programlarda bir sıkıntı çıkar mı? Güvenilir midir? Virüs işlerinden baya bir uzağım. x360ce ve XOutput
  8. S

i5 3330 için ekran kartı önerisi

hocam aliexpress'te bulunan GTX 750Ti modeli 1-2 tık daha yukarıda sanırım RX 550'den. fakat aliexpress'ten gelme süresi ve hiç almadığım göz önünde bulundurularak benim için biraz risk taşıyor. hali hazırda GTA V, rainbow six siege gibi yüksek kalibre oyunlar oynamadığım için indirimi de varken...
  9. S

hocam aliexpress hakkındaki bilgileriniz çok yararlı oldu teşekkür ederim bunun için. tek fanlı olması sadece ısınma açısından mı bir dezavantaj sağlar? ve attığınız linkte sanırım tahmini teslimat süresi yazmıyor bahsettiğiniz gibi 1-1.5 aya gelirse bu benim için uzun bir süreç olur ve pek buna...
  10. S

hocam ikinci ele pek güvenemiyorum. ama temiz bir ürün bulursam değerlendireceğim. 1599937027 haklısınız hocam. ikinci el iphone 6s kullanıyorum 2.5 senedir bir sıkıntısı olmadı. bakalım eğer güzel bir ikinci el ürün bulabilirsem değerlendireceğim. teşekkür ederim tavsiye için tekrardan...
  11. S

Hocam 3 senedir ekran kartsız kullanıyorum. Bütçem şuanda 600TL'ye dayanıyor. Bahsettiğiniz kartlar bütçemi aşıyor. Bu bütçeye göre en makul kart nedir sizce?
  12. S

Çok teşekkür ederim desteğiniz için. RX 550 üzerinde duracağım gibi şuan.
  13. S

Yardımların için çok teşekkür ederim, bu konulardan uzaklaştığım için sormak istiyorum. Linkini atmış olduğunuz kart elime geldiğinde ben monte ettiğimde bir sıkıntı olmadan kullanabilir miyim? Yoksa uzman birine götürmem gerekir mi?
  14. S

Hocam eskiden AMD Radeon HD 7870 kullanıyordum, 3 sene içinde arıza verdi. Tam verim alamadım. Şuanki alacağım karttan da verim almak istiyorum. Bahsettiğiniz risk nasıl bir şey?
  15. S

Öneriniz için teşekkür ederim. RX 550 hakkında pek bir fikrim yok, bahsettiğim oyunlarda bir sıkıntı çıkarmaz değil mi?