saian7 'in en son etkinliği

• S
    saian7 reacted to "Melih"'s post in the thread x360ce ve XOutput with Beğen Beğen.
    Yapınız.
  • S
    saian7 , x360ce ve XOutput başlıklı konuya cevap yazdı.
    Yaptım ve hallettim teşekkür ederim katkınız için.
  • S
    Teşekkür ederim, kaldırdım sistemden. Bunun haricinde bir virüs bulunmadı. Yapmam gereken bir şey daha var mı? Malwarebytes öneriliyor...
  • S
    saian7 reacted to "Melih"'s post in the thread x360ce ve XOutput with Beğen Beğen.
    Sorunun cevabı burada. https://www.sordum.net/57230/windows-defender-koruma-gecmisi-nasil-temizlenir/
  • S
    Hocam tarama bitti. HackTool:Win32/Gendows böyle bir tehdit bulundu. Bilgisi olan yazarsa çok sevinirim. 1603801743 Yok mu yardımcı...
  • S
    Doğrudur.
  • S
    Teşekkür ederim, konuyla alakalı bir bilgisi olan yine yazarsa sevinirim.
  • S
    Windows defender yeterli olur.
  • S
    Windows defender yeterli olur mu? Şuan tam tarama yapıyorum. İnternette araştırdığımda pek bir sıkıntılı olduğu gözükmüyor bahsettiğim...
  • S
    Bedava önermiyorum para iledir.
  • S
    Belki çikabilir.
  • S
    Hocam sorana kadar denedim. En azından içimi rahatlatacak bir çözüm sunar mısınız? Önerdiğiniz antivirüs programı gibi?
  • S
    saian7 , Güvenlik forumunda x360ce ve XOutput başlıklı bir konu başlattı.
    Merhaba millet, direksiyon setimi NFS Heat için ayarlamak üzere indirdiğim bu programlarda bir sıkıntı çıkar mı? Güvenilir midir? Virüs...