rockfatal kullanıcısının son içeriği

1. R

Yeni pc kurdum windows ekranında yeniden başlatıyor

Arkadaşlar.. msi z97 g43 ana kart ve i5 işemciyle bir de ramle yeni kasa kurdum.. pc açılıyor ama açılış ekranında yeniden başlatıyor. Biosa girebiliyorum, bütün aygıtlar görünüyor sorun nedir anlamadım...boottan cdden açmak için ayarı yaptım ama cd de görmüyor açılışta... Belki format...
  2. R

Blogger'da Müstehcen İçeriklere Sınırlandırma!

Bu karar sadece blogspot'lar için mi, yoksa alınan özel domain'leri de kapsıyor mu? Eğer kapsıyorsa lanet olsun bu google'a...
  3. R

Sony Xperia Z2 Kullananlar Kulübü | Xperia Z2 Teknik Detay Sorun ve Çözümleri

zevkine kalmış ama kendi açımdan siyahı daha güzel buluyorum. beyaz çift renk olduğu için biraz garip geliyor gözüme. tüm kapak beyaz olsaydı z3'teki gibi olsa direkt beyaz al derdim ama z2'deki olmamış bana kalırsa. yine de bir mağazada bak bence.
  4. R

ben 2 hafta önce aldım, 14w51 geldi, bahsettiğiniz sorunlar yok.
  5. R

Ep-630 Kulakiçi Kulaklık Creative Kulaklık kullananlar içeri lütfen

Teşekkürler bugün aldım, güzel kulaklık.
  6. R

Ep-630 Kulakiçi Kulaklık Creative Kulaklık kullananlar içeri lütfen

edit - - - Mesaj Güncellendi - - - z2'de çalışır mı bu kulaklık?
  7. R

Nihayet sonunda alabildim ben de. Telefon güzel, Samsung, LG gibi markaların tasarımları hoşuma gitmiyordu, bu güzel ama. Canımı sıkan tek şey içinden çıkan kulaklık. Paralel İthalat benimki de ama maalesef içinden normal eski walkmanlerin kulaklığı gibi bişey çıktı. Kulakiçi bile değil ((...
  8. R

garip olay. bazıları ekşi'de filan yazmış bana bu kulaklık geldi diye, bazıları da kötü kulaklık geldi diye sövüyor. Piyango biraz galiba. Her yer kafasına göre mi veriyor anlamadım ki.
  9. R

Bahsedilen kulaklık şu: MDR-NC31EM size gelen bu muydu?
  10. R

resmi distribütör garantili 1600'e alacağım ama aklımda bir soru bu z2'lerin orijinal kulaklıkları varmış sanırım ses yalıtımlı olan. bütün resmi distribütör ürünlerde o kulaklık var mıdır? bazıları almışlar, "içinde dandik kulaklık geldi" vs. diye yazmışlar, onlar ithalattan alan mı sadece...
  11. R

Wave (s8500) Sim Kart okumuyor?

4 yıllık telefonum durduk yere sim kart okumamaya başladı. Başka sim kart filan da denedim nafile. hard reset attım yine olmadı. telefonu söktüm ancak içindeki sim kart yuvasında bir sorun görünmüyor. başka bir sorun olabilir mi? telefon hiç sim kart yokmuş gibi açılıyor. hata mesajı filan...
  12. R

Acil İnternet Sorunum !

Eyvallah, bu da işe yaramadı bende hiç açılmıyor... Eşek yüküyle para veriyoruz sağladıkları altyapıya bak.. Arasan sorsan hemen başkasına "ok" atarlar..
  13. R

Acil İnternet Sorunum !

Şuanda youtube'a erişebilen varsa kullandığı dns'yi yazabilirmi benim youtube hariç hepsine giriyor.. Youtube yasaklanmadı dimi yine ? (: