Requ3m kullanıcısının son içeriği

1. Requ3m

Google & LG Nexus 4 Özellikler ve Genel Destek

NFC varken wifi-direct'e gerek yok :P
  2. Requ3m

Android Custom Rom Yükleme/Flashlama (YAZI - VİDEO)

Custom rom yükleme işini halledemeyip de, samsung logosunda takılanlar; odinden firmware yüklerlerse telefonlarını açabilirler.
  3. Requ3m

HTC, Rakibi Galaxy S4'ü Değerlendirdi!

Yazılım desteği dediğiniz şey gelen güncellemenin bir-iki ay sonra telefonlara verilmesi ise ne âlâ. Ve sizin performans dediğiniz şey sayfa kaydırma hızı ya da hiçbir işe yaramayan saçma benchmarklarda alınan puanlar. Gerçek android deneyimi isteyen Nexus serisinden bir cihaz alır.
  4. Requ3m

Google & LG Nexus 4 Özellikler ve Genel Destek

Beyler nexus 4 stock kernel ile batarya performans bilgisi verebilecek birisi var mı?
  5. Requ3m

Yarın Htc One X (16 gb ) Alıyorum İyi ve kotu yanları soylermısınız (1500 TL )

16GB hayatta yetmez, zaten micro-sd özelliği de yok zaten. 32GB telefon al bence, xperia s çok güzel mesela. - - - Mesaj Güncellendi - - - 16GB hayatta yetmez, zaten micro-sd özelliği de yok zaten. 32GB telefon al bence, xperia s çok güzel mesela.
  6. Requ3m

Sonunda Nexus 4 alabildim | Görüşlerim

Katılmıyorum, adreno 320 full hd ekranlar için yeterli değil, oyunlarda çok zorlandığı oluyor. Adreno 330, Tegra 4 ve ya PowerVR544MP4 lazım full hd ekranlara.
  7. Requ3m

Htc One X+ almalı mıyım, yoksa Htc M7 mi beklemeli miyim ?

pcwolf Yaşım 15, neden sordunuz ? Hiç oyun oynamayacağım demedim, çok oynamam dedim. Yani günde en fazla 1-2 saat oyun oynarım telefonda. Oynayacağım oyunlar most wanted, dead trigger ve wild blood gibi oyunlar. Yani tegra 3 le bunlar kasmadan oynanabiliyor, o yüzden adreno 320 çok etkilemez...
  8. Requ3m

Htc One X+ almalı mıyım, yoksa Htc M7 mi beklemeli miyim ?

Mevcut telefonumun kırılmasından sonra yeni bir telefon almayı düşünmeye başladım. İlk önce xperia s almayı planlıyordum ama xperia z tanıtılmasından sonra almaktan vazgeçtim. Xperia Z almak isterim ama 5" ekran büyük geliyor. Htc'nin süper LCD ekranları çok hoşuma gidiyor. Android telefon...
  9. Requ3m

HTC M7'nin Görselleri Ortaya Çıktı!

Samsung fanboyları rahat olsun, htc'nin 4.7" 1080p Super Lcd-3 ekranı samsung'un amoled ekranını çok rahat geçer, inanın bana :) Tasarım olarak htc ile yarışamaz bence samsung, arayüz olaraksa sensenin ne kadar kaliteli olduğunu herkes bilir. Telefon şubatta geliyor bu arada.
  10. Requ3m

2GB 128 Bit mi 1GB 256 Bit mi yardım lütfen ?

:) Çok küçük düşürücü bir yorum yapmışsınız, fakat gösterdiğiniz sitedeki kart 6770m, 6770'in mobil hali. Fps olayını gayet iyi biliyorum ve ben "akıcı" gibi bir kelime kullanmadım. 1280x1024 çözünürlükte arkadaşım 6770 ekran kartı ile campaingi 60 fps oynuyor high ayarlarda, e biraz da...
  11. Requ3m

İphone 4s den iphone 5 geçmeyi planlıyorum sizce ?

Android kullanmam diyorsan iphone 5 e geç. Evet aralarında çok fark yok 4S ile ama yine de geçmeye değer. Özellikle 16:9 oranı iphone kullanırken hep istediğim şeydi.
  12. Requ3m

jOBS Nisan'da İzleyici Karşısında

Asthon Kutcher Two and a Half Men adlı dizide de bilgisayar ile ilgili bir karakteri oynuyordu. Bir site oluşturup microsoft'a satmışlardı the zune projesi için.
  13. Requ3m

1500- 2000 lira arası telefon tavsiyesi ?

Saydığım bütün telefonlarda micro sim var. Artık üst seviye akıllı telefonlar micro sim ile geliyor.
  14. Requ3m

1500- 2000 lira arası telefon tavsiyesi ?

Galaxy S3, Nexus 4, Htc One X+, Sony Xperia S ve Sony Xperia T. Bunlardan birisini seç artık, ama benim tavsiyem htc one x+ olur :)
  15. Requ3m

iPhone 5 İçin Önerdiğiniz Paralı Uygulamar Ve Oyunlar Nelerdir?

avPlayer, asphalt 7, order and chaos online, gta vice city, modern combat 4 ve puffin web browser.