refikilhan kullanıcısının son içeriği

1. refikilhan

Wds/mesh kullanmadan 2 modemi birbirine bağlayarak kablosuz ağı genişletmek mümkün mü?

Merhaba, AirTies Air 5760 modemim var, fakat bu modem evin her tarafında kablosuz çekmiyor, ama bir üst katımdaki komşumun da benim internetime girdiğini fark ettim, o kadar şifre değiştirdim ama her nasılsa bunlarıda çözüyor, son günlerde televizyonuma kadar da girdi, kendisini uyardım ama...
  2. refikilhan

Nox Player ile pc de Call of duty mobile oynayamadım

Çok teşekkürler Allah senden razı olsun dostum, Oyuna girdim, mouse imlecini kapatamadığım için oyuna devam edemedim ve banlandım, bu nedenle başta oyun tuşu olmak üzere klavye tuşları hakkında bilgi verirsen çok sevineceğim. Benim sistemim: Windows 10 Pro 64 Bit Asus Z170 pro gaming 1151 Soket...
  3. refikilhan

Nox Player ile pc de Call of duty mobile oynayamadım

Arkadaşlar, Nox da pc de Call of duty mobile oynamak istedim ancak bu emulator ile ilgili klavye tuşlarında sorun yaşadım, mouse imlecini kapatamadığım için oyuna devam edemedim ve banlandım, şimdi ayni şey olacağı için oyuna giremiyorum, Gameloop ve BlueStacks ı sevemedim, bu emulator ile...
  4. refikilhan

Bir program (C:) diskinden başka bir diske kurulamıyor.

Teşekkürler dostum, (F:) diskine kurmak istediğim program "BlueStacksInstaller_4.230.0.1103_native_6dae2e9ac8cad7449b16849093f46819" bu programın başka diske yönlendirme alternatifi yok, bir alt sürümünü yönlendirebiliyorum ama o sürüm kasmayı önlemiyor. Ayrıca Windows 10 da Goole nin play dan...
  5. refikilhan

Bir program (C:) diskinden başka bir diske kurulamıyor.

Arkadaşlar, oyunlarda kullandığım bir program var, bu programın (C:) diskinden başka bir diske kurulma alternatifi yok, doğrudan /C:) ye kuruyor bunun bir yolu olmalı, bana yardımcı olurmusunuz ?
  6. refikilhan

Bilgisayarım oyun esnasında arada bir kendini kapatıyor

Teşekkürler dostum, güç kaynağı 4 yıl önce kasa ile birlikte gelmişti, 750 W yazıyordu, bu güne kadar onu kullandım, kaç çekiyor bilmiyorum, nasıl ölçülür onuda bilmiyorum, ancak elimde önceki kasam için satın aldığım ancak 500 W dan daha güçlü olduğu düşüncesi ile değiştirmediğim, TAYVAN...
  7. refikilhan

Bigisizliğime ver dostum ama kapasitör nedir anlayamadım ?
  8. refikilhan

kızgınlık falan yok dostum , onu nereden çıkardın, siz bana elinizden gelen yardımı yapıyorsunuz, Allah sizden razı olsun, neden kızayım ki, görüntüye baktım, benimki tertemiz görünüyor. 1588973859 Anlamadım dostum ? format attım şimdi yeni bitti, bakalım sonuç ne olacak ama ben bir şey...
  9. refikilhan

Sağ ol dostum bir de onu denemekte fayda var.
  10. refikilhan

işlemci Ekran kartının aralarını temizledim, inan dostum hiç ama hiç aşırı ısınma yok.
  11. refikilhan

Kasayı açtım elimden geldiğince temizledim, hatta ekran kartının bile sökerek temizledim, termal macunlarını yeniledim yine sorun devam ediyor dostum.
  12. refikilhan

İşlemcim ısınmıyor ki ?
  13. refikilhan

Hayır ben hiç Overclock yapmam. 1588951220 Hayır ben hiç Overclock yapmam.
  14. refikilhan

Merhaba, benim bilgisayarım son günlerde oyun esnasında arada bir kendisini kapatıyor, masaüstü ne dönüyor, gerek işlemci gerekse ekran kartı ısısı hiç 60 ın üstüne çıkmıyor, Acaba Msi Afterburner yanlış ölçüm yapabilir mi diyorum ama bilgisayar kasası buz gibi, kasanın bütün kapaklarını...