R
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
94

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Mesaj kategorileri Hakkında Geçerli ödüller

• mrb rahatsız ettim ya ben eem okuyorum bi yazılım projem var takıldımda senin ismini verdiler forumda acaba yardımcı olurmusun ?

öğrenci kaydı alana kitap kaydı yapıp kitap kaydı silen bi program lazım en son bu hale geldi ama exe dosyasını çalıştırınca başa dönüyo kod yardım edersen çok sevinirim şimdiden teşşekkürler.
    link:

http://hotfile.com/dl/118862310/246a613/kotu_programci.tar.gz.html
    sdn ile aramızı açmaya mı çalışıyorsun? :D

haber7 zaten gördüğün gibi teknoloji haberlerini bizden alıyor, orada yayınlanması için burada genele hitab eden haberler yazmam yeter zaten :wink:
    Orada yayınlanması için çok genele hitap etmesi gerekiyor. :) Orada yayınlanan birkaç haberim var ama bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda. :) Herkese hitabeden haberler yazdığım zaman orada çıkıyor ama sadece linuxçuları ilgilenen haber yazınca doğal olarak sadece burada kalıyor. :)

Örnek olarak Linux kullanacaklara 8 tavsiye haberi TeknoBil haberleri Haber7 haber7.com - Güncel Haberler, Son dakika haberleri -- Bu noktada haber var
    real nerede olduğun sorusuna bir cevap verir misin? Amma merak ettik ya. :) Bir şey kaçırmadın. Sen yokken ölü gibi Linux bölümü.
    Ben de bazen ölüme çok yaklaşıyorum, ondandır.

Neyse, bir sesleneyim dedim. İyisindir umarım. Kendine çok iyi bak, iyi geceler.
    neyse halletmeye çalışırım

sdn slax remix içinde senin için qt-4.4.4.1 var işine yararmı
    real

ben bu dağıtımı bitirdim

hatta yanına bide ayrı bi dağıtım daha yaptım

biri sdn slax remix

diğeri sdn slax minimix

sdn slax remix yaklaşık 700 mb

sdn slax minimix yaklaşık 130 mb

sdn slax remix de kde3.5.10/lxde/ve epeyce bi paket var

sdn slax minimix de ise lxde masaüstü ve firefox var

şimdi ben bunları aldığım ftp alanına yüklemeye çalışıyorum ama bi türlü olmuyor

hep yükleme kesiliyor

istersen sana adresi vereyim kendin bak

yüklemeleri filezilla ve fresh ftp programları ile yapmaya çalıştım

bu konuda bi fikrin varmı

bağlantı hızım 1 mbit limitsiz smile adsl

ftp adresim şu

www.ramboberk.bplaced.net
    İleride değerini bilemediklerini acı bir şekilde fark ederler zaten. Eleştirmeye devam diyorum ya, eleştirmeye devam. :)
    Önemli olan senin yanında olanların olması.

Ben Root'un 3. sayısı için Pardus'la ilgili geniş kapsamlı bir yazı hazırlayacağım. O konuda senden de bilgi çarparım. :) Eleştirelim, tepkimizi gösterelim.
    Derin derin nefes al real. :D Seviyoruz seni. Takma mesajları. Oradaki mesajları baştan sona okudum. Sen haklısın. Ama hatan şu: Ubuntu-TR'ye gidip konu açmamalıydın. Böyle üstüne gelecekleri belliydi.
    Yahu real değer mi kendini üzüp sinirlendirmeye? Bu ülkede kim ne zaman neyin değerini bilmiş ki?

Baksana bize milli işletim sistemi diye kakaladıkları özgür (!) Pardus'un haline? Aslında burada dikkatimizi kişilerin tepkisi çekmeli. Bu ülkede belli başlı kişiler Linux'u sahipleniyor. Kimler olduğu da ortada. Geçenlerde de benzer bir muhabbet yüzünden (yine Ubuntu-TR kökenli) ben de çok sinirlenmiştim. Hatta yakın bir zamanda da bu konuda bir blog yazısı hazırlayacağım ama önce şu Pardus'u iyice bir eleştirmem lazım. :D Çok hoşuma gidiyor. :D
    Türk malı (!) ya, ondan seslerini çıkarmıyorlar.

Ben de sesimi çıkaramaz oldum. Şoktayım hala, ben herkes destekler sanıyordum. Herkes ne önemi var havalarına girdi. Şaşırdım kaldım öyle.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...