rawkid kullanıcısının son içeriği

1. rawkid

Söyle Rahatla

@ConfickerBelasi Üstadım nasılsın? İnternet aleminde arkanda iz bırakmadan senelerce takılabilen en esrarengiz kişisin. Halin keyfin yerindedir İnşallah? :grinning:
  2. rawkid

ShiftDelete.Net'te Olan ve Yaşananlar

@by_efsane'yi tanıyan biriyim. Son zamanlarda hiç muhabbetimiz olmasa da o beni tanır ve başıma gelenleri bilir. Zamanında benim de içinde bulunduğum moderatör ekibi olarak, emeğimizin karşılığını istedik. Bize sanki çalışanmışız gibi muamele ediliyordu çünkü. Sonra da "gönüllü" arkadaşlar ayağı...
  3. rawkid

Söyle Rahatla

SDN ölmüş bitmiş, ağlayanı yok. Aynı terane devam ediyor. Emeğe saygısızlık bizde ata sporudur diye kapıya yazı asın :)
  4. rawkid

Söyle Rahatla

Yıl olmuş 2020, burası hala yaşıyor mu ya? :tonguewink:
  5. rawkid

Türkçe Rap'in Gerçek Kralı

Listedekilerin hiç birinde kral olma yeteneği yok. İşi hakkıyla yapanlar kim derseniz No.1, Allame, Patron, Kezzo, 90BPM ve Farazi, Saian falan daha var da şimdi aklıma gelmiyor. Foruma yeni üye olduğumda ben de bu tarz bir konu açmıştım. Daha yeni yeni Türkçe Rap dinliyordum ve aynı bu liste...
  6. rawkid

Söyle Rahatla

Ben bir kulaklığa verebileceğim en yüksek meblağı verdim zaten, daha 5 kuruş para vermem :D Öyle ekstra cihaz alıp ayrıntıya gireceğim müziklerde dinlemiyorum. Beklentimi düşürüyorum ve memnun kalıyorum :D
  7. rawkid

Söyle Rahatla

Şimdi yazılımına dokunmayı düşünmüyorum ama canıma tak ederse her şeyi yapabilirim :D
  8. rawkid

Söyle Rahatla

İşi fiyata getirirsek şu an piyasadaki hiç bir telefon (evet hiçç biri) satış fiyatını haketmiyor. Bu telefon şu şartlar altında gayette 3000 lirayı hakediyor. Ben kamerasının düşük ışık performansını beğendim. Gece modu falan güzel çalışıyor. Ois olsaydı zaten mükemmel olacaktı bi o işi...
  9. rawkid

Söyle Rahatla

@Murat Burç Geçen Xiaomi Mi 9T aldım. Telefon efsane bişey çıktı :D Sen ne düşünüyorsun bu telefon hakkında merak ettim. Seni memnun etmek imkansız bakalım ne bulacaksın buna :D
  10. rawkid

Söyle Rahatla

Bak o deliği görmüştüm. Eve gidince tekrar bakayım kapanmadıysa kapatayım. Çünkü hala daha fazla bass istiyorum [emoji23]
  11. rawkid

Söyle Rahatla

@Administraktör Revonext Qt2 geldi sonunda. Kulaklığı takıp müziği açınca o berrak sesi duydum dedim ki işte müzik bu beee. Basslar aslında dengeli müzik için ideal seviyede ama ben bassı içimde hissetmek istediğim için eq ile bişeyler yaparım artık. Her yerden farklı bir ses geliyor çok güzel...
  12. rawkid

40 Gün Toplu Su Mücadelesi 3 [Tamamlandı]

Ben de 2 gündür şekerli gıdalardan katı şekilde uzak duruyordum. Zaten yıllardır günde 2-3 litreden aşağı su içmem. Biz de katılalım bakalım. :D
  13. rawkid

Söyle Rahatla

Açıkçası kim yazmış nerede yazmış bilmiyorum ama evet techno-fi'de okudum. Zaten bugün yazmaya da başladım güncel konularda beni görürsünüz :D Mükemmel kulaklığı almak imkansız zaten. Ama istediğime en yakınını buldum bence ya. Bi gelsin de bakalım neler olacak.
  14. rawkid

Söyle Rahatla

Huawei P10 [emoji848] İşi daha ileriye taşımak gerekirse minik bir amfi almam gerekebilir tabi ama bu ay tüm maaşı kulaklığa yatırasım yok :D
  15. rawkid

Söyle Rahatla

Benim çok sık dinlediğim iki tür müzik var. Hiphop ve Rock. İkisinden de beklentim alt bassları ve midleri hissetmek. Tizler de kulak tırmalamasın yeter. Yani sibilans denen şey olmasın. Sennheiser'da bu arşa çıkmış seviyedeydi. 30 liralık Xiaomi Piston bile bu konuda daha iyiydi. Qt2 bu...