Raikiri kullanıcısının son içeriği

1. Raikiri

Nostaljik Parça Paylaşımı

2. Raikiri

Dizi Dizi önerir misiniz?

Sherlock Holmes kesinlikle izlemeye değer bir dizi.
  3. Raikiri

Lol Solo Top Öneri

Farkında değildim dolanıyordum öyle kusura bakmayın :(
  4. Raikiri

Lol Solo Top Öneri

Kayle
  5. Raikiri

League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

Ràikiri nick. TR sunucusu 7 yıldır oynuyorum şu illeti. 2 sene aralıklarla bırakmıştım ama 6 ay önce tekrar başlayıp gold 1'ye seri seri kastım. Main Kayle top, Kayle sup. Eskiden adc maindim 5 sene kadar adc de oynuyorum yani. İsteyen ekleyebilir kapalı normal atarız :)
  6. Raikiri

Arkadaş Listesini Görebilen Var mı?

Görünüyor bende. Geçici bir problemdir muhtemelen
  7. Raikiri

Hiç anime izledinizmi? İzlediyseniz en sevdiğiniz hangisi?

Myanimelist linkimi bırakıyorum :) Raikiri-'s Profile - MyAnimeList.net En sevdiğim seri Monogatari serisi ya da Steins:Gate serisidir muhtemelen. Tek sezon olarak da Dororo. Bu arada yabancı ve amacı tamamen farklı bir forumun linkini attığım için kuralı ihlal etmiş sayılırsam lütfen uyarın. ^^
  8. Raikiri

Berat Albayrak, Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa etti!

Bunun üzerine sessizce keyif çayımı yudumluyorum.
  9. Raikiri

viruslu antivirus

Hergün windows defender taraması yaparım efenim. Deli oluyorum valla ya virüs girdiyse diye.
  10. Raikiri

Ben Geldim

Hoşgeldin kral. Gelir gelmez gereksiz konu açmaktan banlanma aman aman :D :D
  11. Raikiri

Yakın zamanda aldığım bilgisayarımı satsam?

Teşekkür ederim yanıtlar için :)
  12. Raikiri

Yakın zamanda aldığım bilgisayarımı satsam?

Merhabar, sizlerin yardımlarıyla bir PC toplamıştım mayıs ayına yakın bir zamanda. Üniversitem yaşadığım ilin dışına çıktığı için sistemimi satmak durumunda kalabilirim. Böyle bir durum olursa ne kadara satabilirim acaba? Tüm parçalar sıfır ve garantileri de var haliyle. Atladığım bir durum...
  13. Raikiri

Ne Oynuyorsunuz ?

Nier: Automata'ya başlıycam bugün. Uzun zamandır bunu bekliyodum heyecanlıyım :D
  14. Raikiri

Gelmiş Geçmiş En iyi Oyun ?

Skyrim'in yerini alabilecek başka bir oyun daha bilmiyorum tek kelimeyle efsanevi.
  15. Raikiri

PS4 Slim vs XBOX One S

Ben alıp 2-3 yıl kadar kullandım PS4. Satıp PC aldım. Şuan PS4'e özel oyunları oynayamadığım için kahroluyorum :D . PS'te Plus özelliği var ayda bir 2 oyun veriyo ve güzel oyunlar oluyor. Fiyat konusunda evet gamepass çok avantajlı ama. Ben de bilemedim valla kur birden aşırı arttı PS...