quasimodo
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
57

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• cok tesekkurler, paylasimlarin icin. bu siteye ekledigin herbir mesaj icin allah razi olsun.aman ha buradan kopma ve mumkunse baska girdigin siteleri pm atarmisin...
    canım kardeşim o siteyle üyelikten öte ilgim yok ama ehlisünnet velcemaat olan ender sitelerden orayada gönderebilirsin bizim cemaatin almanya gurubuna
    info@itibarhaber.com adresine mesut k. dikkatine de ayhan olarak ismimi ver yeterli
    Abi orda moderatör müsün?
    Kusura bakma rahatsız ediyorum ama bir fikrim var. Elimde Arapça filmler var.
    Yani animasyon filmleri. Fasih arapçayla eğer işe yarayacaksa orda yayınlayayayım.
    Abi orda moderatör müsün?
    Kusura bakma rahatsız ediyorum ama bir fikrim var. Elimde Arapça filmler var.
    Yani animasyon filmleri. Fasih arapçayla eğer işe yarayacaksa orda yayınlayayayım.
    S.a Abi hayırlı günler. ashabilyemin.com senin siten mi?
    Bugün senin İmam Rabbaninin 349.mektup adlı yazını okuduktan sonra bir bakayım dedim.
    Acaba nasıl bir site. Sitedekilere bakılırsa kköklü bir site. Sadece baştaki konuda 347 izleyen vardı.

Bu mesajı sana sitem etmek için gönderdim neden beni siteye davet etmedin bu güne kadar. Ama sen davet etmesen de ben buldum ve aynı ismimle üye oldum.

Saygılar.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SDN Son Haberler