POWER kullanıcısının son içeriği

1. P

Power İçin Hatim Yapıyoruz

Allah hepinizden razı olsun. Yorulmuş, uğraşmışsınız. Allah kabul etsin. Umarım ERCAN görüyordur bunları. Umarım ona da ulaşıyordur... :( (POWER's wife)
  2. P

Vatan Bilgisayardan alışveriş yapmayın !!!!

Çok şaşırdım. Çünkü ben de yaptığım çoklu alışverişlerde birden fazla kargo ile karşılaştım ama sadece 1 tanesi için kargo verdim gerisi ücretsiz gelmişti. İlk defa böylesin büyük hata duydum VatanBilgisayar hakkında. Ama ticari dünya. Hakkınızı arayın.
  3. P

Half-Life 2: Episode 3 gözüktü! (Görsel)

Ben bu haberin gerçek olabilme ihtimalini sevdim...
  4. P

İşte Uğur Dündar'ın Yeni İşi

Çok güzel <:) Takip ediyorum Sözcü gazetesini zaten <:)
  5. P

SDN Forum Kapatılıyor

Müyap gibi bir kurumun kendine yakışanı yapması gerekirken tüm şimşekleri üzerine çekip tamamen mantıksızca hareket etmesi inanılır gibi değil. Kınıyorum, yazıklar olsun Müyap...
  6. P

İyi Ki Doğdun Power !

Çok teşekkür ederim çok çok.. <:)
  7. P

İyi Ki Doğdun Power !

Ovvvv... Neler olmuş burada böyle :wub: Başta pesimist olmak üzere böylesine güzel dileklerde bulunan hepinize çok ama çok teşekkür ederimm.. Çok çok mutlu oldum... Tarifi imkansız.... Hepinize kucak dolusu sevgiler saygılar :crying:
  8. P

Pesimist "Eyvah Düşüyorum" Mülakatlarına Gidiyor !

Bir mülakat vardı o noldu noldu? <:D
  9. P

LapTop Ekran Kartı Değişimi [ Fotoğraflı ][ Acer 5720G ]

Bunun iki sebebi olabilir. 1.si bios güncellemesine ihtiyaç duyması. Mesela Acer laptoplara Asus ekran kartı da takılabiliyor fakat bunu yapmadan önce bios güncellemesi yapman gerekebilir. Bu güncellemeden sonra kullanabiliyorsun. Çünkü ekran kartı kontrol birimi ekran kartının güncel haline...
  10. P

Çin Alışveriş Siteleri Açıklamaları, Kullanımı

ilk defa mı alıyorsun <:)) evet giriş yapmış <:)
  11. P

Windows 7 32-bit için 64 GB a kadar RAM Desteği

Gereksiz tepki.
  12. P

Çin Alışveriş Siteleri Açıklamaları, Kullanımı

75 euroluk üst limiti dikkate almanızı ÖNEMLE rica ediyorum. Sonra vay efendim öyle oldu böyle oldu demeyin. Gümrükte takılmalar başladı maalesef.
  13. P

İnternette Atatürk'e Hakaret, suç mu değil mi?

Gerçek amaçlar zamanı geldiğinde bir bir ortaya çıkıyor. Teşekkürler Türkiye.
  14. P

Kitap Yazmayı Düşünüyorum

Kitap güzel olursa yayın evi ücretsiz basabilir. Tabi denemek lazım. Sen yaz. Kitap yazmak yorum yazmaya benzemez. Öncelikle yukarıda da ifade edildiği gibi dile hakim olmalısın. Öncelikle bunu geliştirmelisin.
  15. P

AMD'nin 4 Çekirdekli Yeni Güzeli

Kesinlikle hocam. Ben de bir akraba için amd sistem diziyordum kararsız kaldım. Benchmark ararken düştüm buraya <:D fm1 anakart fiyatından kaybediyor ama mis gibi athlon II x4 631 var <:/ anakart pahalı