P
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
31

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• sorma bir arkadaşa şaka yapmıştım nicki ile ilgili arkadaş üstüne çok alındı tartıştık ve onur kırıcı ve alay etmişim güya 1 ay banladılar yarın açılıyor ban ama girmem ben artık o siteye
    İçeriği geniş olduğu halde nerdeyse sadece oyun indirmek için girdiğim yer olur kendisi:D Ayrıca açtığım başlıklar olmuştu da bir Allah'ın kulu cevap vermemişti diye hatırlıyorum, niye banladılar ki:d
    Evet bende ordaydımda haksız yere banladıkları için buraya geldim hiç kimseyi tanımıyordum sizi tanıyorum iyi :D
    hangisinin snopdragon lu s3 modeli ? pek anlamadım da bide kullanım bakımından htc mi samsung mu daha iyi program kurup kullanma ?
    mesaj atamıyorum o yüzden burdan yazıyorum kusura bakma :) benim dediğim olay şu sana gönderdiğim s3 çift çekirdek kafamı karıştıran olay o çift çekirdek sorun çıkarır mı bide 2 gb ram onu kapatır mı ? xe 700-800 arası one s 1000-1050 arası sana gönderdiğim s3 900-1000 arası sence hangisini alıyım?
    sa ben sensation XE almayı düşünüyorum telefon sence nasıl kullanışı kullanım kolaylığı arayüz o konuda bilgin varsa söyler misin bide önerebileceğin başka bir telefon var mı ?
    İşte hocam ben de o yüzden olmuyor diyordum :) bakın alabulanın mesaja;

Bir çeşit uygulama yöneticisi olan yazılımın adı UninstallingKing. Telefonunuzda yer alan tüm yazılımları (ön yüklü mobil uygulamalar dahil) listeleyen program, bu programları saniyeler içersinde telefonunuzdan kaldırabilmenize olanak tanıyor.

Bilgi için sağolun, şu an birşey kaldırmama gerek yok yani uğraşmama deymez, lazım olursa rofs2 editlemeyi araştırırım :)

Ben de bunu tekrar yazayım konuya böyle birşey yok diyeyim yanlış bilgilendirme var konuda..
    Ha siz gömülü programların kaldırılmasından bahsediyorsunuz. rofs2 dosyasının editlenmesi lazım, bunu hiçbir telefon programı yapamaz. Ben de sonradan yüklenen uygulama gibi bişi sanmıştım. FW editleme hakkında araştırma yapmanız lazım, bir de telefonunuzun uyumluluğu..
    hocam diyor ki programın tanıtımında, telefonda önyüklü olan uygulamaları da kaldırabilirsiniz.. ben bunu bulamıyorum.. mesela bir oyun kaldıracağım telefonu ilk aldığımda yüklü gelen jelly chase'i, haritalar uygulamasını kaldıracağım bunlar gözükmüyor.. anlatabildim mi
    sis kısmında benim yüklediklerim, temalarda temalar java kısmında da yüklediğim javalar var, vallahi başka biyerde bişey yok :)
    birazdan 1.0.2 yi deneyeceğim
    benim de telefon hackli, ve sanırım siteden alabulanın verdiği de unsigned çünkü bi arkadaş sertifika hatası aldım diyor. bende ki versiyon da 1.1.0 yani daha üst sürüm..
    umudum yok ama bu verdiğini de denerim eve gidince, sağol :)
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SDN Son Haberler