papilioned kullanıcısının son içeriği

1. P

Hangi toplama sistem parçalarını önerirsiniz?

Katılıyorum doğru 👍
  2. P

Merhaba ustad, emeğine sağlık ama önceliğim amd sistem, bir de asıl sorum hangi site en uygun,hızlı ve güvenilir olur 1604165774 Emeğine sağlık dostum, güzel sistem, önceliğim amd ama RAM neden 3000 MHz seçtiniz
  3. P

Evet b450m s2h otomatik düzeltme mağduru olmuşum şimdi farkettim, teşekkürler
  4. P

Sağolasın teşekkür ederim 👍 biraz daha genel sorduğum suale yönelik düşünceni de paylaşır mısın, hangi siteden hangi sistemi almak mantıklı ve güvenli olur ?
  5. P

Neden dostum, o model iyi diye biliyordum, tam olarak bilgi sahibi değilim
  6. P

3600X gereksiz olduğunu söyleyen de pek çok kişi var, ancak bazı sitelerde de 3600 stok yok.
  7. P

Merhaba arkadaşlar, ekran kartı hariç kalan parçaları toplamaya gayret ediyorum, maksimum 5.5k gibi bir bütçem var,hem güvenilirlik hem fiyat/performans hem hızlı/sorunsuz alışveriş adına hangilerini önerirsiniz, tavsiyelerinizi rica ediyorum. Ekran kartı : MSİ GeForce RTX 2060Super Not ...
  8. P

Sistem Karşılaştırma ve Tavsiye

Tabi haklısın ama yine ilerleyen zamanda indirimden vs Samsung evo indirimden kovalanır, şimdilik ana parçaların kalitesi önemli kalıyor
  9. P

Dostum zamanla arttıracağım, bütçe içerisinde şimdilik ancak o uygun oluyor.
  10. P

Evet biliyorum bakmıştım, özellikle kasa ve psu epey iyi oluyor, diğer bileşenler aynı kalitede, yalnızca ekran kartı kısmında ilk tercihim Nvidia’dan yana, taraf tutmaktan değil tercih yalnızca 😊 İnventus konusunda ürün kutularının gönderilmemesi hususundaki değerli görüşünüzü rica edebilirim...
  11. P

Benimde bir alışverişim olmadı oradan o yüzden ikilemde kaldım, teşekkürler yorumun için 🙏🏻
  12. P

Sağolasın, diğer arkadaşlara da aynı şeyi söyledim, ben de aynı fikirdeyim tek tereddütüm, firmanın hazır sistemlerde ürünlerin kutularını göndermemesi, bu biraz düşündürüyor, haricinde evet kaliteli parçalar bir arada ve 2060S için şuanki kurda olabilecek iyi sistemlerden biri olduğunu düşünüyorum.
  13. P

Geri dönüşün ve sabrın için teşekkürler, bunu taraflı olmaktan dolayı değil yalnızca kişisel tercih dolayısıyla söylüyorum, ekran kartında AMD son tercihim 😊 diğer sorularım hakkında değerli görüşlerini paylaşırsan çok minnettar olurum 🙏🏻
  14. P

Geri dönüş için teşekkür ediyorum öncelikle, ben de öyle düşünüyorum aslında tek tereddüt İnventus firmasının hazır sistemlerde bileşenlerin kutularını göndermemesi sadece fatura ile gönderiyor bildiğim kadarıyla, bu ciddi bir sorun teşkil eder mi, deneyim sahibi misiniz 1603997760 Geri dönüş...
  15. P

Geri dönüş için teşekkür ederim, neye dayanarak peki bu öneride bulunuyorsun, biraz daha detaylandırabilir misin rica etsem?