ozakademi kullanıcısının son içeriği

1. O

Haber Yeni bir girişim için tavsiyeleriniz

Bahsettğin kişi kim bilmiyorum ama adam zekice gaz vermiş gündem yaratmış ve numarasıda tutmuşa benziyor :))). Haber siteleri youtuberler hepsi aynı kaynaktan web adresinden 2 tane vergi uzmanının görüşlerini haberleşirmiş ve ilgili haberin DİP NOTU ŞÖYLE : Bu yazıda yapılan açıklamalar...
  2. O

Tavsiye Merhaba arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum

Adsense reklam verebilirsin eğer orjinal videolar yapabilirsen masa nasıl tasarlanır sandalye yapımı gibi ama ilginç ve farklı olmalı bu sayede markanı tanıtırsın videolar sana ait olursa kanalımda yayımlayabilirim bana izlenme sana reklam olur :)
  3. O

yanlış bilgi sadece belli miktarın üzerinde yıllık gelir kazananlara vergi geldi oda muhtemelen abartılı geliri olana uygulanır. Zaten benim amacımda şu an amatörce yürttüğüm kanalı ilerde kurumaal hale getirmek. O duruma gelebirsem seve seve vergimi veririm :))
  4. O

düşündüm ama sistem devamlı ve hızlı değişiyor önce bir ortam oluşturup ekip kurmalıyım daha sonra gerisi gelir zamanla. Bunun içinde kanal ve web sitesi ile tanınmalıyım galiba
  5. O

mesela ne yapabilirim gaza getirmek için
  6. O

bakalım inşallah bi çok şey deneyeceğim ama hızlı değil ufak ufak şu oyun ve ufak bir mekan almak öncelikli hedefim minik bir yer ve video üretim araçları şle kanalı destekleyerek büyüteceğim ama esas atılım kitle oluşturup sanalda büyümek tabi bütün bunlar emek plan ve bşrazda para gerektirecek
  7. O

öneriler için teşekkürler güzel fikirler
  8. O

Haber Web sitesi yaptırma önerileri

ortalama günlük 10 bin tıklanır kurduktan 2 ay sonra bunun getirisi ne olur mesela
  9. O

saol onu anladım site in reklam getirisi nasıl oluyor sayfada kalma süresi tıklanmaya göre ortalama ne kazandırıyor
  10. O

cevap verme engelle konuyu kapatıyor eleman. birde mesajlarını silerek açtıpım başlıktan atabilşyormuyum çünkü esas sorduklarım gölgede kaldı böyle çoluk çocuk heryerde
  11. O

taktın yaşa kardeşim farzetki 18 38 48 neden soruyorsun sen esas kafama takılan şeylerle ilgili fikrin tecrüben varmı onu söyle
  12. O

muhtemelen senden büyüğümdür ve öğretmenim ama hayat boyuda öğrenciyim ;) tutulmamış balık değil sistemi öğrenmeye çalışıyorum. Youtubede de aynı şekilde herşeyi tam olarak öğrenmeye çalışarak başladım 2 sene önce . Herşeyi öğrenmeye çalılarak başlayınca kanal tuttu bu web sitesindede sistemi...
  13. O

teşekkürler alan adınıda oradan almıştım . Şu anda sites google diye birşey kullanıyorum deneme amaçlı. Dns uyumu için txt mülk onaylama diye bişey yaptım özel url içinde ücret ödesim 15 tl idi galiba yıllık ama alan adıma taşıyamadım sites google ozakademi diye çıkıyor url. Tabi bunlar deneme...
  14. O

Youtube kanalımla alakalı birde web sitesi kurmak istiyorum ama baya karmaşık geldi bunun için web adresi yaptırtsam bana maliyeti ne olur İşleyişi öğrenmek için Bir alan adı satın aldım ve sites google ile ücretsiz ultra basit bir web sitesi yaptım kendim ama aldığım domaine bunu bağlayamadım...
  15. O

Haber Videolarım İçin Site Açmak İstiyorum Ama Bilgim Yok

Sites google den basit bir web tesi yaptım ücretsiz .birde alan adı satın aldım ama sites google ile yaptığımı alan adıma taşıyabişşrmiyim yani sadece alan adım olacak sites google yazmadan web adresimde