oyun hastasıı
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
13

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• Arkadaşlar birçoğunuz yeni oyun indirmek istiyo bunu için bende seferber olup aşağaya 10 tane oyun yazdım indirmek isterseniz googlede aratmanız yeterli olucakdır.
    1)Minecraft
    2)FİFA 19
    3)Rocket League
    4)X-Man Origins Wolverine
    5)L.A Noire
    6)Pugb
    7)CSGO
    8)Fortnite
    9) LEGO Marvels Avengers
    10)Batman Arkham Knight
    eklemek isteyen yazabilir sırayla NOT:Bazıları Steam istiyebilir.
    GatsuX
    GatsuX
    e ama bunları zaten oyun oynayanların %92 si biliyor yeni oyun derken yeni yazdığın oyunlar dan fazlası bu arada pugh değil pubg yazmak istedin yada william pugh nun ismini yazdın bu arada mangıraft ne alaka :D
    oyun hastasıı
    oyun hastasıı
    evet ben kalan %8 ine dedim pugb yanlış yazmışım mangiraft degil minecraft o yanlısını düzelteyim
    arkadaşlar anket yapdım hangi ünlüyle fotoğraf çekinirsiniz
    a)cristiano ronaldo
    b)acun ılıcalı
    c)tarkan
    d)kendimi ben çok ünlüyüm
    hangisi olduğunu işaretleyin ve tartışmalarınızı bu yazının altına koymayı unutmayın
    Açık anket buraya tıklıyıp ankete yardımcı olabilirsiniz
    o şehirleri ele geçirebilirsiniz krallıklarda savaşa bilirsiniz evlenebilirsiniz bissürü şey var tavsiye ederim 2 oyunuda youtubeden yazın oyuna bakın indirin çok güzel oyun baybay
    arkadaşlar size 2 oyun önerim var 1.Mount Blade Warband oyun çok güzel grafikleri şahane 2 GB Ram olan arkadaşlara öneririm oyunun hackleri var ayarlardan hackleri açıp açmaya bilirsiniz oyunu tavsiye ederim oyuna puanım 10 üzerinden
    9 öbür oyun 2:Mount And Blade Fire And Sworld oyunlar aynı fakat grafikleri oyundaki yazılar farklı oyunlar söyle bissürü köy şehir kale var sizde o şehirleri ele.. daha yazmıyo öbürü
    her zaman inat eden başarır
    başarıya gidilen her adım bir kupadır
    yan gelip yatarsan sen değil başka biri kazanır
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SDN Son Haberler