OnurFK kullanıcısının son içeriği

1. O

Ubuntu'da Solidworks ve AutoCad Çalıştırmak

Wine uygulamasıyla çalıştırdığını iddia edenler var diğer forumlar üzerinde ancak beni tatmin etmedi bu cevaplar. Ubuntu sistemine de fazla aşina değilim ancak sistemi rahatlatacağı fikrinde olduğum için geçiş yapmayı planlıyorum. Eğer wine uygulaması gerçekten çalıştırabiliyorsa mantıklı olacaktır.
  2. O

Ubuntu'da Solidworks ve AutoCad Çalıştırmak

İyi akşamlar arkadaşlar , windows yüklü sistemi mi linux ya da ubuntuya çevirme kararı aldım ancak düzenli olarak kullanmak zorunda olduğum solidworks ve autocad uygulamaları acaba çalışma konusunda sorun oluşturur mu bunu bilmiyorum. Bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
  3. O

Tag Kullanımı ve SEO

İyi günler . Wordpress altyapısı kurulu olan web sitemde yazılarıma eklediğim etiketlerin sitede gözükmesini istemiyorum. Öncelikli sorum bu etiketlerin css kodlarıyla font boyutunu küçülterek görünürlüğünü kaldırmak SEO ya herhangi bir zararlı etkide bulunur mu ? İkinci sorum ise kullandığım...
  4. O

Amfiye Mikrofon

Herkese iyi forumlar , arkadaşlar elektro gitar için amfi almayı düşünüyorum ama hem gitar için iyi ses veren hemde mikrofon girişli bişi bulamadım tabi varsa eğer beni çalma kısmı ilgilendiriyo daha çok ,ayrıca cd/line girişinden mikrofonu bağlamak mümkünmü öneriniz varsa ve ya yardımcı...
  5. O

Download Moduna Girememe Sorunu

@seckyn hemen deniyorumm sağol :)
  6. O

başka fikri olan vardır umarımm :)
  7. O

TWRP telefonuma uyumlu değil quick boot u denedim ama çalışmadı bu arada telefon root lu deyil :D
  8. O

Herkese merhaba , galaxy y telefonumun ses kısma tuşu nası olduysa bozuldu telefona stock rom yüklemem gerekiyo ama ses kısma tuşu çalışmadığı için download moduna giremiyorum bu işlemi başka nasıl bir yöntemle yapabileceğimi söylerseniz çok yardımcı olursunuz
  9. O

Sigara Yanığı

Arkadaşlar hastaneye gittim doktor izi kalmaz geçer dedi birkaç ilaç yazdı ilgilenen arkadaşlarada teşekkür ederim ayrıca benzer bir durum yaşayan olursa doğruca doktora gitsin
  10. O

Sigara Yanığı

İnşallah iyileşir teşekkür ederim randevumu aldım birde doktora sorayım ne dicek :)
  11. O

Sigara Yanığı

Sağolasın , internetten araştırdım felan geçmez diyor herkes tabi benim moral düştü görünüş olarakta rahatsız edici şu ramazan bitsinde bi denize giderim belki bi faydası olur.
  12. O

Sigara Yanığı

Amin , teşekkür ederim birde şu yanık izinde kurtulsaydım
  13. O

Sigara Yanığı

İzinin zor geçiceğini tahmin ediyorum dediğiniz gibi ama bi doktora gitsem iyi olucak galiba - - - Mesaj Güncellendi - - - birde su toplayan yeri patlatmış olsam iz vs. kalırmı
  14. O

Sigara Yanığı

Arkadaşlar herkese merhaba hemen konuya gireyim arkadaşımın elinde sigara vardı şakalışıyorduk o da elinde sigara olduğunu unutmuş boynumdan çekiyodu beni sigarası kül tablası gibi boynumda söndü 4-5 gündür bu şekilde duruyo 2. gün su topladı su topladıktan sonra bir değişim olmadı bilgisi olan...
  15. O

Dondurma yedikten sonra soğuk su içmeyin

Haftada 2 deyilde günde 2 olacaktı sanırım :D