okinkurt kullanıcısının son içeriği

1. okinkurt

ShiftDelete'nin topladığı tartışmalı sistem

Bir cümle yeter laftan anlayana , Destan yazsan farketmez laftan anlamayana Mevlana .
  2. okinkurt

Yalaka yavşak dolmuş forum ilginç..

Yalaka yavşak dolmuş forum ilginç..
  3. okinkurt

İşte üslup var üslup var eleştiriye açık insanlar görmek güzel hata sizin değil size destek vermiyenlerin kolay gelsin....
  4. okinkurt

İnsanların yaptıkları eleştirileri dikate aldığınızı sanmıyorum onca mod görevi bıraktı şikayetçi olup biz kimseyi görmedik ilgilenen ? forumun hayrına bir tepkiydi bu yoksa mod kalmayı bilirdi herkes bize ne değilmi ? 1 kişi değil 2 kişi değil bu sorunu dile getiren ilgi sıfır bunu biraz erken...
  5. okinkurt

Onursal olayının da içine edilmiş :))

Onursal olayının da içine edilmiş :))
  6. okinkurt

Söyle Rahatla

Olay hala yeni mod arkadaşların üzerinden gidiyor abi yazılanlar okunmuyormu ? bu kadar insanın forumu bırakmasının sebebi umursanmamaları birton eksiği sölüyorlar takan yok hadi ben fazla mod kalmadımda scorpionun ilettiği şikayetler roman olur heralde düzelme durumu yok niye direk yeni modlara...
  7. okinkurt

Söyle Rahatla

Neyse ben düşüncelerime açıklık getirdim artık üstüne atıp sallayan olursada kendisi bilir hesap tekrardan kapatılabilir @Seyhoo senide uğraştırıyoruz kusura bakma :) , herkese iyi forumlar.
  8. okinkurt

Söyle Rahatla

Chipte biri vardı öle sürekli bize salça olurdu yönetimde sesini çıkarmazdı forumum eksiklerini sölüyoruz diye gıcık olurlardı en son isyan çıkınca savcılığa verdik dediler 1 ay sonra geri geldi :D face ten de küfür yazıp duruyordu bana roman gibi tam aynı tipte bir dangalak işte fake hesaplar...
  9. okinkurt

Söyle Rahatla

O şekilde face almaya çalışan zaten gerizekalıdır bir zararı dokunmaz bu yöntemi denemek için cidden katıksız salak olması lazım.
  10. okinkurt

Söyle Rahatla

Şimdi gereken mesajı yazıp bıraktım ancak tam anlaşılmamış heraldeki yok gazdı yok yeni modlardı vs denilmiş bu yüzden rica edip bir mesajlık banı açtırdım bazı arkadaşlarımızın yazdıkları beni şaşırttı açıkçası beni bilen bilir forumda kimse ile kötü ilişki kurmamışımdır şimdiye kadar yardım...
  11. okinkurt

Chipden sonra burayıda bırakacağımı düşünmezdim :) hayırlısı sağlıcakla kalın.

Chipden sonra burayıda bırakacağımı düşünmezdim :) hayırlısı sağlıcakla kalın.
  12. okinkurt

Söyle Rahatla

Arkadaşlar bırakıyorsa scorpionda banlatmış kendini bizede durmak düşmez kendinize iyi bakın .
  13. okinkurt

Söyle Rahatla

Konu kilitlenmeseydi yazardım burayada yazayım sakıncası varsada silinebilir benim modluğu bırakma nedenim modların umursanmamasıdır ofis dedikleri noktadan yürüyor iş forum bölümüne pek bakılmıyor konu açıyoruz konulara gerekli destek verilmiyor çok uzun mod kalmadım nedeni de gelecek görmemem...
  14. okinkurt

500 - 550 TL Arasi Monitör Tavsiyesi

ASUS 21.5" VP228TE Full HD 1ms GAMING MONİTÖR
  15. okinkurt

Kedilere Soğukta Sahip Çıkın Ey Ümmed-i Muhammed

Millet artık insana acımıyorki hayvana acısın.