odemirbag 'in en son etkinliği

• O
    odemirbag , Saha dolabu dolu başlıklı konuya cevap yazdı.
    dolabın boşalmasını beklersen çok beklersin yani biri aboneliğini iptal edecek taşıyacak vs... ancak dolaba ekleme yapmaları lazım bunun...
  • O
    odemirbag , N11 online alışveriş güvenlimidir? başlıklı konuya cevap yazdı.
    https://forum.shiftdelete.net/konular/n11-ve-aras-kargo-rezalati.687107/
  • O
    odemirbag , N11 ve Aras Kargo rezalati başlıklı konuya cevap yazdı.
    arkadaşlar konuyu net olarak zaten size yazdım bu konunun kamera kaydıyla kuyduyla ilgisi yok. ben imza attımmı yada teslim aldığıma...
  • O
    odemirbag , hangi ssd almalıyım başlıklı konuya cevap yazdı.
    teşekkürler bende öyle yapıyorum
  • O
    valla ilk kez bir teknik durum için zor karar verdim sadece bu cihaza ssd disk takılıyormu öğrenmek 3 günümü aldı. cihazı açıp bakmak...
    • 1596537108429.png
  • O
    odemirbag reacted to Fakehero's post in the thread hangi ssd almalıyım with Beğen Beğen.
    Kararını verdiğine göre hayırlı olsun. Evo modelleri de epey dayanıklıdır. Zaten Evo pro ayrımı olmadan Samsung 5 yıl garanti veriyor...
  • O
    çok teşekkür ederim alıp takınca resimlerini paylaşacağım. belki başkalarına da yardımımız olur. bu cihazların bir optik sürücülü...
  • O
    bu modellerde dvd yada optik sürücü yok ama ssd yuvası varmış. sipariş vermeden açmak istemedim cihazı Samsung alacağım.
  • O
    çok teşekkürler.
  • O
    ilgin için teşekkür ederim Hakkını helal et. şimdi aklıma takılan su oldu. bu cihaza ssd takıp mı kullanmalı yoksa üzerindeki ssd...
  • O
    şimdi normal ssd takmaktanda M.2 PCIe NVMe almak daha mantıklı geldi. fiyat olarka bir avantaj sağlamadı
  • O
    teşekkür ederim. ssd bne önerirsin marka olarak
  • O
    Form faktörü Arabirim türü Kapasite 2,5 inç sabit sürücü SATA AHCI, 6 Gb/sn’ye kadar 2 TB'ye kadar Bir adet M.2 2230/2280 katı hal...
  • O
    kardeş teşekkür ederim içindeki 256 yı çıkarıp bunu takarsam olur o zaman peki normal ssd disk te takılabiliyormu bu cihaza
  • O
    şu an bütce sorun değil ancak bunun ssd tipi garibime gitti. ssd slotu M.2 PCIe NVMe sanırım bu yeni bir teknolıji.