neydiyaaunuttum kullanıcısının son içeriği

1. neydiyaaunuttum

Paylaşmak

olsun bee kadının kocası diş ten başka kimbilir neleri böle şikayet etmeden paylaşmışlardır insa böle bi eş bulsa evlenmeyipte ne yaprki
  2. neydiyaaunuttum

Gülümseyin Burhan :)

koyucan tl ye bak nasıl deger kazaniiiyyy he hacııı :)
  3. neydiyaaunuttum

Ömür Boyu Ayakkabı Giyilmezse Ne Olur ? İşte Bu Olur!

zoru ne bu *** acaba kime ne ispatlamaya calışıyo acaba
  4. neydiyaaunuttum

Aşk-ı memnu dizisinin özeti

başım döndü şimdi katil uşakmı ??:)
  5. neydiyaaunuttum

Artis

kaykaycıı acıdmı laaa:D çok fena olmuş uuf uff
  6. neydiyaaunuttum

Bülent Ersoy Canlı Yayında Ne Yaptı? ->>

ohaaa agzınla konuş laan :D:D:D bpardon kızzz:D:D (budaha iğrençti kabul ediyorum)
  7. neydiyaaunuttum

Olağanüstü dans eden çocuk... Yaş 6-7

wayy çakal yürüyüşe baak hava binbeşyüz:D:D ama birazdaha figür lazım
  8. neydiyaaunuttum

Lice'de mayın patladı: 10 asker şehit

bunları besleyen beslenmesine izin veren köpkler temizlenmedikce asla terörde bitmice lanet olsun abd ırak ingiletere ve yandaşları ve bunlara göz yuman meclise giridiren girmelerine izin veren bu köpeklere oy verensoysuzlara binlercekez lanet olsun bunları konuşturanlar bunca akan kanın...
  9. neydiyaaunuttum

Fenerbahçe'de Juninho sesleri

ohoo buneki sırada kimler kimler var en son bihterle behlülü (aşkı memnu )alıcak takıma ikisindede bi gol sevdası varki sormayın:D
  10. neydiyaaunuttum

+16 cehennem böylemi acaba?

ııyyy resimde bile insan ürperirken gerceği nekadar acıdır allahım sen bizlerin yanlışlarını affet buralara düşürme yolumuzu amiinnn.............
  11. neydiyaaunuttum

Azgın Köpek +18

demekki dişi olsun yeter türünün önemi yok kaplanda yanlız tam verici hiiç sesini çıkarmıyo :D:DD:
  12. neydiyaaunuttum

Topaloğlu'nun klibi ABD'de alay konusu oldu

uzaylı diye diye bigün onlarda gelip sırf buadama uzylı dediğimiz için hakaret olarak değerlendirip istila edicekler ülkeyi heleki şu gökhan takınyokmu tv n,n içine fırlayıp kafasını o masaya vurmak için neler vermezzdimki hayatımda gördüğüm en ucuz insan
  13. neydiyaaunuttum

Japonlar'dan Windows 7 hediyesi

bak bu güzelmiş
  14. neydiyaaunuttum

Sürprizlerle Dolu Şans Kutusu

b, laptop iki fare ne yapıcam yaw boşwersene
  15. neydiyaaunuttum

SDN Beşiktaş Kulübü

cimbome fenere g...yarsınızda sivasa zor yiğido adı üstünde *** sivas sivas sivasssssssssssssssssssssssssssssssss:icon_: