Nemesis - shiftdelete.net
Nemesis
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
8

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• LeechTurk adlı sitenize üye olma onurunu bana verirseniz mutlu olacağım :clover:
    İşin özü böyle süslü laflara gerek yok açık açık davetiye lazım şimdiden teşekkürler umarım es geçmezsiniz blackwhite_037@hotmail.com :wink:
    mrb. leechturk davetiyesi istemiştim konunuzdan geçen ay, hala bekliyorum eğer gönderebiliyorsanız ceryigitler@gmail.com adresine yada özel msj olarak gönderebilirmisiniz? olumlu olumsuz cevap beklerim :)
    s.a dostum bana arena tr den davetıye lazım onun ıcın sıte yorum bölumune yazdım ama hayla cevap gelmedı bu seferde sana mesaj yazarak deneyım dedım sansımı :) davetıye gönderırsen sevınırım şimdiden tşk ederım

email adresım : ikariambiz@gmail.com
    merhabalar;sizden birşey rica edecektim nemesis bey:)turktorrent sitesine crackerteam adıyla 3 senedir üyeliğim vardı;dün üyeliğim silinmiş;makina müh öğrencisym ve bu site benim için büyük bi kaynak ama sınav döneminde yaklaşık 1 ay girmemem ve ratio oranımı düşürdüğümü farketmediğimden üyeliğim geçen hafta silinmiş ama sonra hallettim;bende arena-tr nin iyi oldugunu düşündüm;ve sizdende arena-tr için davetiye kodu istiyorum;bende de turktorrent davetiye kodu var;eğer isterseniz verebilirm;lütfen daveeetiye koduna çok ihtiyacım var;yardımcı olursanız sevinirm,ve sizinde üye olduğunuzu düşünerekten mesaj attım;bu siteye bazen giriyorum;eğer davetiye yollayacaksanız lütfen pm me mesaj atın;hatta darktig4r@hotmail.com a atacagınız mesajla hemen iletişime geçebilirz;şimdiden çok teşekkürler:)
    Merhaba nasılsınız?Ben siteye yeni üye oldum.İnternette arama yaparken sizin arena-tr davetiye kodu gönderdiğinizi gördüm.Elinizde varsa bana da gönderebilir misiniz?
    Teşekkürler...
    banada arena tr davetiyesi yollarsan memnun olurum kardeş :) mertkarasah@hotmail.com
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SDN Son Haberler