Nemesis
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
10

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Mesaj kategorileri Hakkında Geçerli ödüller

• LeechTurk adlı sitenize üye olma onurunu bana verirseniz mutlu olacağım :clover:
    İşin özü böyle süslü laflara gerek yok açık açık davetiye lazım şimdiden teşekkürler umarım es geçmezsiniz blackwhite_037@hotmail.com :wink:
    mrb. leechturk davetiyesi istemiştim konunuzdan geçen ay, hala bekliyorum eğer gönderebiliyorsanız ceryigitler@gmail.com adresine yada özel msj olarak gönderebilirmisiniz? olumlu olumsuz cevap beklerim :)
    s.a dostum bana arena tr den davetıye lazım onun ıcın sıte yorum bölumune yazdım ama hayla cevap gelmedı bu seferde sana mesaj yazarak deneyım dedım sansımı :) davetıye gönderırsen sevınırım şimdiden tşk ederım

email adresım : ikariambiz@gmail.com
    merhabalar;sizden birşey rica edecektim nemesis bey:)turktorrent sitesine crackerteam adıyla 3 senedir üyeliğim vardı;dün üyeliğim silinmiş;makina müh öğrencisym ve bu site benim için büyük bi kaynak ama sınav döneminde yaklaşık 1 ay girmemem ve ratio oranımı düşürdüğümü farketmediğimden üyeliğim geçen hafta silinmiş ama sonra hallettim;bende arena-tr nin iyi oldugunu düşündüm;ve sizdende arena-tr için davetiye kodu istiyorum;bende de turktorrent davetiye kodu var;eğer isterseniz verebilirm;lütfen daveeetiye koduna çok ihtiyacım var;yardımcı olursanız sevinirm,ve sizinde üye olduğunuzu düşünerekten mesaj attım;bu siteye bazen giriyorum;eğer davetiye yollayacaksanız lütfen pm me mesaj atın;hatta darktig4r@hotmail.com a atacagınız mesajla hemen iletişime geçebilirz;şimdiden çok teşekkürler:)
    Merhaba nasılsınız?Ben siteye yeni üye oldum.İnternette arama yaparken sizin arena-tr davetiye kodu gönderdiğinizi gördüm.Elinizde varsa bana da gönderebilir misiniz?
    Teşekkürler...
    banada arena tr davetiyesi yollarsan memnun olurum kardeş :) mertkarasah@hotmail.com
    slm nemsis ben yeni üye oldun leechturk için davetiye alınması gerekiyomuş yardımcı olabilirmisin ?
    slm nemesis arena tr davetiyesi varsa gönderirmisin uploadlarım süperdir pişman olmazsın varisilosmani@hotmail.com
    Arena-TR için davetiye yollayabilir misin?Yollarsan sevinirim. (rkozyurek@hotmail.com) Şimdiden teşekürler
    slm elinde Arena-TR davetiye varsa yollayabilir misin çok memnun olurum. (yoksa da canın sağolsun ne yapalım)

nemesis selamlar.
    arkadaşım benden sonraki davet isteyen arkadaşlar davet almış,sebebini öğrenebilir miyim rica etsem.sanırım forumdaki aktif olmakla alakalı bir durum.lakin bedava davetiye kodları verilmiş.sürekli takipte olmama rağmen o gün işlerim dolayısıyla giriş yapamadım foruma.üye olmayanlar bile sanırım bu avantajdan yararlanmıştır.fazla vaktini almak istemiyorum.mesajıma cevap vermen tatmin edici olacaktır.eğer arenatr sitesinden davetiye alabilmem söz konusu ise.üye olduğum torrent sitelerinden ratio'larımı ss alıp sana gönderebilirim.umarım ilgilenirsin.iyi çalışmalar..
    s.a kardeş arena -tr davetiyesi çok ama çok lazım gönderirsen çok memnun olurum fsc.1@hotmail.com
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...