nailasmu kullanıcısının son içeriği

1. nailasmu

SDN Forum Hediye Çekilişi #2

Katılıyorum
  2. nailasmu

Xiaomi'den bayilik almak istiyorum

İyi günler. Azerbaycanda Xiaomi adı altında resmi mağaza açmak istiyorum. Detaysız bayilik şartları 100.000 tl nakit ve 30 metrekare dükkan. Tabii bunlar minimum şartlar. Bu işlerden anlayanlardan öneri bekliyorum. Teşekkürler.
  3. nailasmu

MBA yüksek lisans okudum, sizce nerede çalışmalıyım?

Merhaba. İşletme yüksek lisans yapdıkdan sonra askerlik yapdım. Mesleğim "dijital pazarlama" ama şimdi iş konusunda sıkıntı çekdiğim için bir otomobil yedek parçası mağazasında depo sorumlusu olarak 2000 tl ye 10 saat çalışıyorum. - Hertürlü öneriye açığım. Ek olarak "camtasia studio"...
  4. nailasmu

Paten hakkında her şey; Nasıl kayılır, paten önerisi

2017 Paten dunyası Bir süredir Paten sürdüğüm ve bu konuda tecrübeler edindiğim için bunları merak edenler ile paylaşmak istedim. Bu konuda paten ile ilgili her şeyi bulacağınıza inanıyorum.. Öncelikle paten sporuna başlamak istiyorsanız etrafınızda en az bir kişinin bu konuda bilgili olması...
  5. nailasmu

Mozilla "unity web player'i" çalıştırmayı durdurdu mu?

Merhaba, az önce Firefox ile 3d oyunlara girerken unity player indir uyarısı aldım, halbuki yüklü ve Explorer ile denedim açıldı, acaba Chrome gibi Mozilla da unity çalışdırmayı bıraktı mı?
  6. nailasmu

Sakız Çiğnemek Faydalı mı ?

Çiğnemeden uyanamıyorum
  7. nailasmu

Survivor 2016 | Ünlüler Tam Kadro

Favorim Serkan Ercan , utopyadan da Tuncaydan sonra favorimdi
  8. nailasmu

iPhone Uyumlu Gitar Satışa Çıkıyor!

Bu bir harika, tek başına konser vere bilirim bununla, herşeyi düşünmüşler, gitarını yenilemek isteyen kesinlikle bunu almalı
  9. nailasmu

Gökhan Töre Atletico Madrid'e doğru

Böyle olursa mükemmel olur zaten, sezon sonuna kadar ihtiyaçda vardı, hertürlü BJK karda resmileşirse
  10. nailasmu

Alexis Delgado Beşiktaş'ta

Sert bi oyuncu, lige uygun
  11. nailasmu

Denys Boyko Beşiktaş'ta

Beşiktaşıma hayırlı olsun!
  12. nailasmu

itiraf ediyorum

Doğru karar, zararın ne kadarından dönerseniz kardır
  13. nailasmu

Ben şanslımıyım Şanssızmıyım anlamadım?

Dikkatsizlik şanssızlığı
  14. nailasmu

Kardeşim Benim, Sosyal Medyayı Salladı!

Kesinlikle alanında en iyisi
  15. nailasmu

En iyi siyah t-shirt markası hangisidir?

Merhaba, bu konuda yardıma ihtiyacım var, sade siyah t-shirt herzaman tercihim ama aldığım markaları beğenmiyorum kalite olarak, mesela "smog" marka yıkamalar sonrası delikler oldu bazı yerleri yıpranma çabuk oldu, "virage" marka da rengi solmaya başlıyor ilk yıkamadan sonra. Model olarak sade O...