MyNickname kullanıcısının son içeriği

1. MyNickname

Photoshop öğrenmek istiyorum

Dostum ben profesyonel olarak grafik tasarımla uğraşacağım fireworks'u ilk defa duydum bilmem işe yarar mı sektörde herkes photoshop kullanıyor farklı bir program bile kullansam bunu öğrenmem şart
  2. MyNickname

6S mi Z5 mi ?

Bütçe sıkıntısı yoksa iphone 6s 64gb varsa herhangi bir android amiral gemisine yönelebilirsin. Ha ben geçen lg g4 aldım 6s de alabilirdim ama bi telefona 3.500tl verirsem içim rahat etmez
  3. MyNickname

Sigara, alkol ve cep telefonuna zam

Bu kafayla az bile bu zamlar. Yapsınlar artık ben de destekliyorum müstehak size %100 değil %300 yapsınlar. Herkes hakettiği gibi yönetilir kurunun yanında yaş da yanıyor ama yapacak bir şey yok ''kurular'' çoğunluk olduğu için..!
  4. MyNickname

Photoshop öğrenmek istiyorum

Merhaba arkadaşlar başlık gayet açık ve net, eğitim videolarını izle internette bir sürü kaynak var vs. cevaplar verecek olanlar için zaten bunlardan başlayacağım fakat henüz 0 seviyesinde olduğum için belki vereceğiniz ufak tavsiyeler daha hızlı öğrenmeme yarayabilir. Eğitim videoları...
  5. MyNickname

Telefondaki SS'leri PC'ye atmak

Normalde telefon ekranı kadar(1080p) fakat pc ye atınca yazısı okunmayacak kadar ufak boyutlarda atıyor normal tel usb sinden bağlayıp atıyorum
  6. MyNickname

Shop derken duzenleyip tekrar kaydetmek diyorsan tek tek ugrasmam lazim ki o zaman bluetooth'tan atarim zaten ama 2 bin kusur foto var maalesef
  7. MyNickname

Merhaba arkadaşlar telefonumdan aldığım ekran görüntüleri telden açtığım zaman gayet net açtığım zaman yazıları vs okuyabiliyorum yani telefonun ekran çözünürlüğü kadar. Fakat teli pc ye bağladığım zaman bu fotoları 30 kb gibi çok aşırı düşük kalitede görebiliyorum çözünürlük de 270x480...
  8. MyNickname

Photoshop ve tasarım için yazılım ve laptop tavsiyesi

yok mu başka cevap
  9. MyNickname

Photoshop ve tasarım için yazılım ve laptop tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar tasarım için bir notebook almayı düşünüyorum. 3 bin lira civarı bütçem var. Daha önce tasarım vs. yapmadım sıfırdan başlayacağım. Öncelikle gerek çok daha üstün özellikleri olsun gerek alışık olduğumdan ötürü ve bütçe farkından dolayı olsun mantığım pc'den yana ama...
  10. MyNickname

Karasız telefon seçimim

Lg g4
  11. MyNickname

Abdullah Gül'ün Twitter Hesabı Hacklendi

Bu millet size bir gün öyle bir tepki koyacak ki :)
  12. MyNickname

Bırakın böyle gereksiz laf kalabalığını. Geri alınacağını sanki biz bilmiyoruz mesele tepki koyabilmek. Çocuklarımız her gün okulunda Türk olduğundan mutluluk duyduğunu dile getirirken kimse böyle hacklemeler yapmıyordu. Kaldıranlar düşünsün ilk kimin başlattığına bakmak lazım kimin Türk...
  13. MyNickname

Evet Türkiye Türk'lerindir bunu bir kez daha hatırlatmaları iyi olmuş. Bu arada ziyaretçi yorumlarına hayret ediyorum bu ülkede Türk olduğunu söylemek siyaset yapmak gibi algılanır olmuş artık bu algıyı bile yaratmaları baştakilerin ihanetinin ne kadar büyük boyutlarda olduğunu gösteriyor bu...
  14. MyNickname

HTC One M9 Türkiye'de Satışa Sunuldu

Ben normalde fiyatlara fazla takılan bir insan değilim sürekli vakit geçirdiğimiz bir alet için 2 bin lira hakediyorsa memnuniyetle verilebilir ama bu fiyat gerçekten çok fazla emekçilere saygısızlık
  15. MyNickname

BlackBerry Rio Geliyor

BB OS zaten fazla donanım gerektirmiyor. Marketteki bütün uygulamaları ve oyunları kasmadan oynatır bu özelliklerle. Uygun bir fiyatla da gelirse güzel satış yapar bence. Tasarımı da gayet hoş