muratveb kullanıcısının son içeriği

1. muratveb

Mac / OS X Kullanan Kaç Kişiyiz ? # OS X Kullananlar Klubü #

Macbook Pro Retina Late2013 var.
  2. muratveb

Mac / OS X Kullanan Kaç Kişiyiz ? # OS X Kullananlar Klubü #

Kullanıyorum çok memnunum. Öneririm herkese.
  3. muratveb

Ne dinliyorsunuz?

Şuan fon müzik modundayım :) Dinleyince direkt Nihat Hatipoğluna bağlayabilirsiniz lakin çok güzel bir fon.
  4. muratveb

4000₺'ye alınacak en iyi telefon.

Şuan normal Mi 9 kullanıcısıyım. iPhone 6S'ten geçtim. Gerçekten hem şarjından hem kamerasından hem telefonun sesinden ekranından herşeyinden memnunum. Almanızı öneririm. Pişman etmeyecek bir telefon.
  5. muratveb

Bilgisayarı açtığımda, kapatırken açık kalan programlar açılıyor

Kardeşim bende bu durumdan muzdariptim lakin arkadaşın sunduğu yöntemle sorun çözüldü. Teşekkürler @rakibim007
  6. muratveb

GGMatiK v2.0 – Gelir Giderlerinizi Basitçe Hesaplayın(Yeni Sürüm)(Ücretsiz)

Hocam videoda sorun yok dilerseniz direkt youtube adresinden erişin : Hocam videoda sorun yok dilerseniz direkt youtube adresinden erişin : https://www.youtube.com/watch?v=ocUUt7f_y_4
  7. muratveb

Kurulum ve kullanımı hakkındaki anlatım videosu aşağıdadır. İzleyebilirsiniz(konuyu editleyemediğim için ekliyorum).
  8. muratveb

Merhaba arkadaşlar. Daha önce 1.versiyonunu yayınlamış olduğum bizzat kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda geliştirmiş olduğum GGMatiK programının 2.versiyonuyla karşınızdayım. İlk versiyonu kullananlar bilirler ki, tamamen kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda ve hızlı bir şekilde geliştirmiş olmamdan...
  9. muratveb

Rx 580 Wattman hatası

Aynı sorunu bir arkadaşım yaşıyordu. Ekran kartından kıllandık başta. Sonra bendeki ram'ler ile test ettik sorun çözüldü. Yani ram'lerden yapıyor olabilir. Tabi önce kartı farklı bir bilgisayarda test edin aynı sorun çıkmıyorsa sorun kesinlikle ram'lerdendir.
  10. muratveb

Hangi Dijital Platformu Önerirsiniz?

IPTV + Netflix almanı öneririm.
  11. muratveb

M e M o – Daha Özgün Bir Not Tutma Uygulaması

Güzel görüş ve önerilerinden ötürü teşekkür ederim hocam. Bu zaten sadece temelde bitirdiğim bir derleme olmuş. Eksiklikleri giderecem fırsat buldukça. Mesela şuan ki haline direkt MEMO'ların içinde kelime bazlık aramayı yazdım. Ama dediklerinide eklerim inşallah fırsat buldukça. Açıkçası sadece...
  12. muratveb

M e M o – Daha Özgün Bir Not Tutma Uygulaması

Merhaba arkadaşlar. Konumuzun başlığından da anlaşılacağı üzere C# ile yeni bir projeyi daha bitirdim. Bildiğiniz üzere daha önce GGMatiK isminde bir uygulama geliştirmiş ve sizinle paylaşmıştım. Yeni projem olan MeMo ise bir not tutma uygulamasıdır. Tamamen kendi ihtiyaçlarımdan ötürü...
  13. muratveb

SDN Forum GNU/Linux Kullanıcıları Kulübü

Mint KDE + Pisi Linux 2.1ATA + Manjaro KDE kurdum. Üçünüde eş zamanlı olarak 500GB'lık diski 3e bölerek test edeceğim . Hangisi daha verimli çıkarsa onla devam edeceğim.
  14. muratveb

SDN Forum GNU/Linux Kullanıcıları Kulübü

Mint'in KDE ortamı nasıl arkadaşlar? Var mı kullanan LinuxMint-18.3-KDE?
  15. muratveb

GGMatiK - Gelir Giderlerinizi Basitçe Hesaplayın

Merhaba arkadaşlar. Sanırım çok uzun zaman oldu forumda aktif olarak takılmayalı. Malum işlerin yoğunluğu ..vs derken çok fırsat bulamıyordum. Herneyse. Konumuzun başlığından da anlaşılacağı üzere C# ile bir program geliştirdim. Tamamen kendi ihtiyaçlarımdan ötürü. Dilerseniz program hakkında...