murattkn3 kullanıcısının son içeriği

1. murattkn3

Neden Mini Etek Giyilir?

Türkiye gibi bir ortamda mini etek giymek cahilliktir.ortalık sahte türbanlı dolu.herkes çıkarı nerdeyse oraya dönüyor.inanın akp iktidardan düştüğü gün bu başörtüleri yarı yarıya azalır. Özgür bir ülkede yaşıyorsan istediğini giy.istediğin gibi gül kahkaha at ama lütfen canını seviyorsan...
  2. murattkn3

Bir deiste dinin varlığını kabul ettirmek ?

Örnek versene 1 tane mucize.
  3. murattkn3

Fenerbahçe'nin Çirkefe Yatma Sebebi

Maçları izledinizmi bu haftaki.eğer izleyipte bunları yazıp savunuyorsanız hiçbir şekilde inandırıcılığınız olmaz.trabzon maçı olmayan penaltıyı verdi Trabzon yendi. Fenerbahçe maçı olan penaltıyı veremedi kurtarılan penaltıyı tekrar ettirdi Fenerbahçe puan kaybetti.Sivas maçı apaçık penaltısı...
  4. murattkn3

Allah gerçekten var mı?Büyük Patlama için başka nedenler olabilir mi?eğer sebep yoksa, nereden geldi?orada başka evrenler var mı?

Lise 1.sınıfta din dersi hocasına sormuştum cevap veremedi.derine inersen kafayı yersin dedi.soru şu. Madem herşeyi Allah yarattı ondan önce hiçbir şey yoktu. Peki ya Allah nerden geldi.?
  5. murattkn3

Soru [2020 Anket] Hangi akıllı telefon markasını tercih ediyorsunuz ?

Asus varken başka marka kullanmam
  6. murattkn3

Zenfone Max pro

Aldı bile
  7. murattkn3

Windows Etkinleştirme Sorunu

Aynı sorun bende de oldu.güncellemeden sonra çıktı ortaya.sonuçta Windows 10 pro dan Windows edisyon diye bir sürüme düştü.
  8. murattkn3

Bel Fıtığı Ameliyatına Girdi, Cenazesi Çıktı!

Bel fıtığında ameliyat çok riskli.eğer başka şansınız yoksa düşünün.benim tanıdığım 2 kişi ameliyat oldu şimdi ikiside yatalak. Bu işi iyi yapan insan anatomisi üzerine eğitim almış kişiler var,bütün kemiklerin adını yerini bilen kişiler.en iyi çözüm onlar.
  9. murattkn3

Muharram İnce Enerjisinin Kaynağını Açıkladı!

Sen öyle san.25 haziran da görüşelim
  10. murattkn3

Josef de Souza, Galatasaray'a küfür etti

Hani nerde video
  11. murattkn3

Bu alışveriş sitesi güvenli midir?

Güvenebilirsin arkadaşım.ben 7-8defa alışveriş yaptım hiçbir sorun çıkmadı
  12. murattkn3

Wifiye bağlandığında hücresel veriyi kapatan program

Otomatik kapatmıyor mu.bende asus ZenFone 5 var wi-fi ağına bağlanınca direk kapatıyor mobil veriyi.
  13. murattkn3

Android Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım