Müptezel Gyn kullanıcısının son içeriği

1. Müptezel Gyn

Hangi haplar ölüme neden olucaktır?

Sadece merakımdan sordum neden bu kadar olay oldu ki?
  2. Müptezel Gyn

Merakımdan sordum sadece.
  3. Müptezel Gyn

Sadece merakımdan soruyorum kimyasal hap kullanarak ölüm ihtimali var mıdır? Ölüm ihtimali nedir? Kesin midir?
  4. Müptezel Gyn

Davayı taşıyabilir miyiz?

Arkadaşlar, babam beni dolandırandan şikayetçi oldu ama babam çalışıyor olayı ben yaşadım diye anlattı ve bir kaç evrak istediler babam çalıştığı için annemle gidersek bunu verebilir miyiz?
  5. Müptezel Gyn

İnstagram hesabı açmak

Arkadaşlar kendime ait kişisel bir hesabım yok açıkcası utanıyorum acarsam açıklama kısmına ne yazayım? PP tosun yapsam dalga geçerler mi?
  6. Müptezel Gyn

Dava açtım

Suç duyurusunda bulunduk babam ilgilendi savcıyla konuşurken odaya almadılar.
  7. Müptezel Gyn

Dava açtım

Ama biz makmeye para vermedik ki.
  8. Müptezel Gyn

Dava açtım

Numarayı hala değiştirmemiş bu işte acemi galiba. Şu an açtığım davadan adam hapis cezası alabilir mi?
  9. Müptezel Gyn

Dava açtım

Letgo hesabı ve ilanı letgo tarafınfdan engellenmiş sadece SS duruyor.
  10. Müptezel Gyn

Dava açtım

Bu gün sabahtan beni 1000 TL dolandıran şahısa dava açmaya gittik ve davamızı açtık savcı pazartezi veya salı günü Letgo sattığı ilanonın ekran görüntüsünü istedi diyelim ki davayı kazandık sonuç ne olucak? Ve birde adamın numarasının GBT'si boş çıktı ne demek?
  11. Müptezel Gyn

Tiner İçilirse Ne Olur?

Sadece soru.
  12. Müptezel Gyn

Tiner İçilirse Ne Olur?

Merhabalar, diyelim ki yanlışlıkla 10-15 ML tineri suyla karıştırıp içtik böyle bir durumda ne olucaktır? Her hangi bir acı çekilir mi? Çekilirse de ağrı kesiciyle geçicek midir? Ölüm riski nedir?
  13. Müptezel Gyn

Dolandırıldım.

Babam bu işlerle uğraşmak istemiyor. Ne yapıcam yaa 1000 TL çöp oldu bir yol gösterin.
  14. Müptezel Gyn

Dolandırıldım.

Allaha dine imana yok Allahsızların hedefleri ya gariban ya ticaret yapan insanlar 1200 TL haram para nasıl harcanır yaa aklım almıyor. Git kardeşim adam gibi çalış 200 TL'de olsa helal paran olsun haram para zevk verir mi?
  15. Müptezel Gyn

Dolandırıldım.

Tam 10k kar ediyorum çalışa didine zımbo'nun biri çıkıp paramı alıyor bu ne yaa bu ülkede emeğiyle iş yapana saygı yok. 1593632308 Sektörde para 20-25 TL ile dönüyor maalesef bende böyle yapmayı sevmiyorum. :(