Mr_Ahmet_2 kullanıcısının son içeriği

1. Mr_Ahmet_2

Haber Microsoft Flight Simulator 18 Ağustos'ta PC için Çıkacak

Bence fazla pahalı olmuş. Şu an en baba oyunlar bile o fiyata anca satılıyor. Türkiye için daha uygun bir fiyat belirlenebilirse iyi olur. Yoksa çok alan olmaz.
  2. Mr_Ahmet_2

Haber Ayasofya Kararı ile Gündem nasıl değiştirildi

Son yıllarda Türk halkı kendi içinde gereğinden fazla ayrışmaya başladı. O derece ki düşmana gerek kalmadan kendi kendimizi yiyip bitireceğiz. Bence bunun en büyük sebebi de sosyal medya. Sırf takipçi ve beğeni için kışkırtıcı paylaşım yapmaktan çekinmeyen insanlar doldu taştı. Ben bazen...
  3. Mr_Ahmet_2

Bu laptop ne kadar eder?

Hocam en ucuz i7 işlemcili laptop 5k zaten. Bunun hem ram fazla, hem 1tb hdd var hem de markası asus. Hani en kötü 3500 eder bu haliyle. Coronadan önce olsaydı daha ucuza giderdi tabi. Ama şu an fiyatlar yükseldi.
  4. Mr_Ahmet_2

Amazon, TikTok’u ‘yanlışlıkla’ yasakladı

Çin 2 günde yapmadı o uygulamaları. Sosyal medya bağımlılığı şimdiki gibi yüksek seviyede değilken farklı uygulamalara yönlendirmek çok zor değildir diye düşünüyorum. Hele Çin gibi baskıcı bir devlet için.
  5. Mr_Ahmet_2

Amazon, TikTok’u ‘yanlışlıkla’ yasakladı

O yüzden Çin çoğu uygulamayı yasaklıyor zaten :)
  6. Mr_Ahmet_2

Bu laptop ne kadar eder?

Tasarım ve ekran kartı bakımından geri kalıyor. 2 el olduğunu da düşünürsek 4000 makul bir fiyat. Daha pahalı satılabilir belki ama zor. İş için alanlar tercih edecektir. Ama oyun odaklı alanlar pek ilgilenmez.
  7. Mr_Ahmet_2

Bu laptopun ederi nedir ? yardımcı olur musunuz?

O şekilde çok para edeceğini sanmam. Onlar pek para vermez. En fazla parayı kullanacak birine satarak alabilirsin. O da maalesef uzun iş. Hemen satılmayabilir.
  8. Mr_Ahmet_2

iPhone Maşallah ıphone'larınız ve androidleriniz sıkıntısız çalışıyor

Bu iş şans işi. Bende samsung galaxy wonder vardı. İstersen bir bak. Oldukça eski bir telefon. 8 yıl falan aktif şekilde kullandık. Babam kullandı. Sonra ben kullandım uzunca süre. 3 yıl falan sadece onu kullandım. En son kardeşime verdik. O ekranı kırınca bozuldu. Ben kullansam muhtemelen...
  9. Mr_Ahmet_2

Oyun Minecraft Düşük FPS Sorunu

Belki ekran kartı çalışmıyordur. Bazen otomatik olarak seçmiyor. Sen eğer ekran kartı nvida ise nvida denetim masasından minecraft uygulamasını seç. Çalıştırırken asıl ekran kartını kullanacak şekilde ayarla.
  10. Mr_Ahmet_2

Bu laptopun ederi nedir ? yardımcı olur musunuz?

1000TL yi geçeceğini sanmıyorum. Ama bu eksklikler ile satılması oldukça zor. Hele wifi çok sakat iş. Alıcı bulursan ne ala. Bu halde kullanmayı isteyecek pek insan bulamazsın.
  11. Mr_Ahmet_2

Soru Yanlış gönderim ?

Ben 17TL para verip yanwen takipli kargo seçmiştim. Ama satıcı 16TL lik takipsiz cainiao super economy kargo ile göndermiş ürünü. 2-3 haftada gelecek ürün kargo şirketi yüzünden 2 ayda gelecek muhtemelen. Hatta takipsiz ürünler bazen hiç gelmiyor bile diyorlar. Benim bu durumda dispute açma...
  12. Mr_Ahmet_2

Soru Aliexpress kargo sorunu ?

Her kargo değil zaten. Singapore post da sıkıntı var. Seninki de muhtemelen yanwen dir. O hızlı getiriyor.
  13. Mr_Ahmet_2

Soru Isınma sorunu ?

Şimdi baktım 80 i biraz geçmiş ama oyunu küçültünce hemen düşmeye başlıyor.
  14. Mr_Ahmet_2

Soru Isınma sorunu ?

70 75 arasında dolanıyor oyun oynarken. İyi mi yani ? Kaç dereceyi geçmemesi lazım ?
  15. Mr_Ahmet_2

Soru Isınma sorunu ?

Acer aspire a715-74g Gtx 1650 İ5-9300h 8gb ram Kaç derecede çalışıyor nasıl öğrenirim bilmiyorum.