mixaylo1 kullanıcısının son içeriği

1. mixaylo1

Xiaomi Redmi 8A 32 GB alınırmı

Redmi 8 olanı bende var, oyun da oynuyorum call of duty kasma yok en yüksekte
  2. mixaylo1

Samsung akıllı saatler

Evet, bende watch active var içinden adaptörü ile çıktı.
  3. mixaylo1

Honor 10 Lite mı ya da Huawei P Smart 2019 mu almak daha mantıklı arkadaşlar?

Mate 10 lite alınmaz, bende var çok lanet telefon. Güncelleme desteğide gitti. Performans çok kötü zaten. P smart 2019 hiç alınmaz. Yani bu listeden alabileceğin bir şey yok.
  4. mixaylo1

Akıllı saatlerden sizce hangisisini seçmeliyim

Galaxy watch 46mm veya galaxy watch active 2 alabilirsiniz ama 1. Daha iyi duruyor
  5. mixaylo1

Mi Band 4 Alınırmı?

Alınır fiyatına göre. Bağlanmadan kullanabilirsiniz.
  6. mixaylo1

Yapay Zekalı Robot Yapıyorum

Türkiye'de sanmıyorum. Üniversite de olabilir mi ki
  7. mixaylo1

Youtube kanalımı 1K yapalım az kaldı

Abone oldum
  8. mixaylo1

Dünyanın En İyi Upload Sitesi!

Tasarım güzel. Tek eksiği Türkçe dil.
  9. mixaylo1

This domain name is pending ICANN verification. Altta doğrulama bölümü var e-posta olarak gönderiyor sanırım.
  10. mixaylo1

Bu kadar sunucuyu nasıl ayarlayacaksınız? Soru olarak.
  11. mixaylo1

Oyun önerisi alabilir miyim?

Korsan indirdiğim program yüzünden bilgisayardaki kredi kartlarından paralar çekildi. Fatura ödeme, 100 TL 500 TL hatta 1000 TL gibi paralar
  12. mixaylo1

Windows'da APK çalışmaz + korsan kullanmıyorum başıma geldi bir kere bir daha olmaz
  13. mixaylo1

İphone mu samsung mu

iPhone 6 zaten çok güçsüz bir cihaz. 6s'de o performansı ikiye katlar.
  14. mixaylo1

Steam'den indirilemiyor. İndirimdeydi, 7.95 olarak yaz indirimlerinde ama işte para yoktu ozamanda.
  15. mixaylo1

İphone mu samsung mu

iPhone iOS olarak daha iyi bence. Kısıtlamaları var, biliyorsanız ve istemiyorsanız Android cihaz alabilirsiniz. 1567858722 iOS zaten güvenlik ön planda olsun diye o şekilde yapılmış. Stabilite sorunları da olmaz mı? Direk Android almak daha mantıklı.