Metobaşkan61 kullanıcısının son içeriği

1. M

asus laptop ekran acıl.

sa beyler benım laptopda. ekrana yanlışlkla usb ucu çarptı . ekranda leke gibi bişe oluşdu . elimi sürünce belli oluyor tırnak fln takılıyor. ekran hasarmı aldı acaba veya servise fln yollasam nekadara patlar cevaplarınız için tşk. resimler: 20160506 165757 20160506 165805
  2. M

laptop görüntü gelimiyor

sa beyler benim asus laptobumda güç tuşuna basıyorum pc açılıyor ama görüntü gelmiyor. Güç tuşundan kapatıp tekrar açınca görüntü geliyor. ama ilk seferne gelmemesinin sebebini bilen varmı veya garanti ile halledebileck bi sorunmudur şimdiden cevaplarınız için tşk .
  3. M

GTA 5 setup-bin.3 sorunu

Sa arkadaşlar ben cd ile gta 5 aldım tüm setup.bin dosyalarını sorunsuz çıkarıyorum ama setup-bin.3 ü öıkaramıyorum sıra ona gelince donuyor. Sizce bunun sebebi nedir bilen varsa lütfen yazsın veya elinde setup-bin.3 dosyası olan barsa upload edip bana verebilirmi lütfen???
  4. M

Fifa 15 hata

Yokmu bilen biri?
  5. M

Fifa 15 hata

Beyler fifa15 yükledim crack yapmak için origin.games.reg.tools.v1.0-3DM i çalıştırmak lazımmış. Ben bunu açtığımda karşıma çince yazılar ortasında (directx11) sonundada (false) yazıyor. Nedir bunun çözümü bilen varmı - - - Mesaj Güncellendi - - - http://i.hizliresim.com/95mn2Z.jpg...
  6. M

Akk-hız!!!!!

Sa arkadaşlar 8mbps,50gb ttnet kullanıyorum. Akk yı aştım 15 inde yenilencekti ama yenilenmedi hız testi yaptığımda 0.77 mpsp çıkıyo oyun vb. İbdirdiğimde 200 ü geçmiyor. Neden dönmedi bu veya nasıl kurtulurum bu ttnetten (2 yıl anlaşma var 8-9 ay fln oldu kaç tldir cezası) cevaplarınızı...
  7. M

Özellikler üzerinde çalışılıyor %100 de kaldı pcyi kapatmayın çözüm

Bana zorunlu güncelleme geldi pc yi kapata basdım yarısını güncelleyip kapandı güncellemeyi tamamlasın diye tekrar açtım %100 e kadar doldu ve belde 1 saat öyle kaldı sonrasında laptobun ekranını kapattım (güç düğmesinden değil) tekrar açtığımda aynı yazı birkaç saniye daha kaldı ve pc açıldı...
  8. M

Batarya

Önerileriniz için teşekkür ederim kullanma kulavuzunda ilk 3 saat şarj edin yazıyo. Bende dolunca çıkardım.
  9. M

Batarya

Sa yenibir pc aldım bataryası yeni gömülü bataryalardan. Sorum pcyi 10 saat fln şarjda. Tutmak gerekirmi?
  10. M

Z3c

Kuruyunca ses normale döndü teşekkürler.
  11. M

Z3c

Sa beyler benim telefonu suya tutmuştum. Bu dediğim sorunla suyun alakası varmı bilmiyorum ama üst hoparlöründen az ses çıkıyor. Konuşma sesi bile az çıkıyor sizce sebebi nedir? Bi sıkıntı olurmu?
  12. M

Öneri

O pc benim bütçemi aşıyor :(
  13. M

Öneri

Asus x555ln 4210u işlemci asus x555lb 5200u işlemci bütçem en fazla 2000 tl. Özellikleri aynı pcnin 6 gb ram 2gb nvidia ekran kartı 500gb hafıza
  14. M

Öneri

Sa arkadaşlar ben pc almayı düşünüyorum 2 pc arasında kaldım.ikisininde özellikleri aynı (ram ekrankartı hafıza vb.)tek farkları birinde 4210u işlemci var diyerinde 5200u var. Pc de oyun oynarım hangisi daha iyidir önerilerinizi bekliyorum.
  15. M

Tavsiye

ASUS X555LB CORE İ5 5200U 2.2GHZ-6GB RAM-500GB HDD-2GB-15.6"W8 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar. Bu pc ile ilk paylaştığım asus arasındaki fark ne? Birri ucuz diyeri pahalı?