Mertcan_190700 kullanıcısının son içeriği

1. M

Modem ve powerline hakkında sorun

Öncelikle herkese merhaba, umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır Çok uzun oldu ama lütfen okuyun, yazmak için çaba sarf ettim. Umarım okursunuz, sorularıma geçeyim ben; Bir modem almak istiyorum, aslında almalıyım çünkü 8Mbps'lik TTNET ADSL kullanıyorduk. Sonra TTNET'i aradım ve bize...
  2. M

Masaüstü toplama yardım

beyler kasa ve soğutma dışında eksik varmı ? (kasa ne önerirsiniz hdmi ile tv yi moniyor olarak kullancam kasada hdmi olmalı !!!) ve neler oynarım hangi oyunu kaldırır gta falan ?
  3. M

İ5 oyun bilgisayarı ayrıca !!! alta devamı var

beyler ben bir bilgisayar toplamak istiyorum i5 istiyorum çünkü çok pahalı olsun istemıyorum vatandan direk hazır önerebilicegınız yada toplama önerebilicegınız seyler varsa cok mutlu edersınız oynıyacaklarımdan bazıları : csgo h1z1 arma 3 assasin creed lol vs. ayrıca !!!! beko bızım...
  4. M

BF4 Yüklemek İstiyorum

bızım pc 64 bıt onu bılıorum ?
  5. M

BF4 Yüklemek İstiyorum

arkadaşlar yarım yıl önce vatandan aldığımız lenovo bılgisayarımıza bf 4 yuklemek ıstıorum butun hersey en dusuk te oynıcam bf4 un istedikleri ve benım lenovodakı sıstemde bu : ( herşey oluo ama ekran kartı oluyormu anlamadım ) bilgisayar aynı bunu almıştık özellikler bakın ...
  6. M

Toshiba laptop

Anlayamadim toshibami daha iyi yoksa omu - - - Mesaj Güncellendi - - - cevap bekliyorum toshıba mı yoksa sizin attıgınızmı söylediğim oyunları daha ıyı calıstırır cunku toshıba 4. nesıl dıgeri 3 ama sızın yolladıgınızında ekran kartı iyi
  7. M

Toshiba laptop

kiracımız oldugu ıcın fiyatın pek onemı yok kullanım ıste oyun oynarım lol falan cs go arma tf 2 falan
  8. M

Toshiba laptop

beyler yeni laptop alcam masaüstü almıcam önermeyin beko nun sitesinden bir laptop olmalı cunku beko bızım dukkanda kıracı kıradan kescekler zaten şimdi bunu beğendim başka önerebileceğiniz bir şey var mı ?
  9. M

Lenovo şarj sıkıntısı

öncelikle herkese iyi gunler bızım bır laptopumuz var lenovo g500 modeli şarjın tam uç kısmı koptu yakınlarda bır yerden alamıyoruz kapıda odeme yapmak ıstıyor babam guvenemyor onerebılcegınız bır yer veya sıte varsa lınkını atarmısınız http://urun.gittigidiyo...daptor-usb-uc-136858521 şarj...
  10. M

PlayStation 4 Kullananlar Kulübü

benim kuzenımde ps4 var kendı psn adresinden watch dogs indirmişti ben ps4 alcam ve kafamda bir soru var oda şu biliyorsunuz appstore dan bir tanıdık paralı birşey alınca biz onun hesabına girip oyunu bedava yükler sonra Bura önemli : kendi hesabımıza gecerız benım mert dıye bır hesabım var...
  11. M

Xbox 360 mı ps4 mü?

ben ps4 alcam dun dogum gunumdu bugun yada yarın gelcek şimdi birşey dicem sakın yanlış anlamayın üzülerek söylüyorumki ps4 zengin işi sen gidip ps4 e 5 oyun almak istesen ps3 yada xbox alırsın o fiyata hem ps4 te tv de öenmli yani kendin diyorsun o kadar para veremem ben kesınlıkle ps4 sever...
  12. M

Konsol mu PC mi?

beyler sunu rahatlıkla dıyorum pc de ps4 ten ıyı goruntu kalıtesı alabılırsın ama yaklaşık 7 milyar onun yerine 1.5 milyar ps4 e verip geri kalan parayı tv almak için kullanmak daha iyi değilmi efsane bir tv artı ps4 mu yoksa efsane bir pc mi bu arada artık pc parcaları hızlı gelısıyor yanı 2...
  13. M

PS4 önemli bir soru?

benim kuzenımde ps4 var kendı psn adresinden watch dogs indirmişti ben ps4 alcam ve kafamda bir soru var oda şu biliyorsunuz appstore dan bir tanıdık paralı birşey alınca biz onun hesabına girip oyunu bedava yükler sonra Bura önemli : kendi hesabımıza gecerız benım mert dıye bır hesabım var...
  14. M

B40L 4431 0B Beko Tv Nasıl?

saol bu gun kesın alıcaz :) tabii allah izin verirse