MehmetSaidK kullanıcısının son içeriği

1. M

Köpeğim Pointer Mi?

Kimsenin de bı fikri yok mu ya?
  2. M

PSU'dan gelen cızırtı

Bunu bu yazıyla anlamak zor. Tek bı sebebi yok çünkü sorunun
  3. M

Köpeğim Pointer Mi?

Arkadaşlar selamünaleyküm benim bi erkek köpeğim var daha doğrusu dedemindi avcılığı bırakınca köpeği de bana verdi ben bakıyorum. Köpeğim iki yaşında ara sıra köyde ava çıkartıyorum güzel kosuyor kuşların peşinden ama benim sormak istediğim şey şu, köpeğimin cinsi galiba Paunter ama erkek...
  4. M

Fan Stop

Ekran Kartım Fan Stop yazısı yandıgında duruyor Ama ısınmıyor bu nasıl olabilir Bu konuyu açıklayabilir misiniz Ekran Kartı:Gigabyte RX570 4G
  5. M

İnternet 2Mbps

Bakacağım.
  6. M

İnternet 2Mbps

7. M

Anakartımı nasıl yakabilirim?

Yakmanı tavsiye etmem ama yine de illa bozcam diyosa anakartı sök tarkarken anakartın altını kasaya deydir metal metale deyerse kısa devre olur ve iflas eder diye düşünüyorum ben
  8. M

İnternet 2Mbps

Arayüzden hangi bölüme girmem gerek hat değerini göstermesi için
  9. M

İnternet 2Mbps

Öyle yapacağım almazsa napayım onu düşünüyorum internette 17 lira onu iade etsem mis gibi adı sani belli bi şey alırım
  10. M

İnternet 2Mbps

Neye bakayım açıkça yazabilir misin Bilgisyarcıya cok kızgınım ya 15tllik malı 50tlye aldım Ben de malım hemen aldım acelem vardı çünkü
  11. M

İnternet 2Mbps

Arkadaşlar sorum şu Telefonumda Wifi Speedtest 11mbps Bilgisayarda 2mbps Sınırlandırma falan yok bilgisayarcıdan usb wirelles aldım, internetteki fiyatı 15-20 lira ucuz bi şey o yüzdendir diye düşünüyorum Napmam lazım iade mi etsem yoksa sıkıntı Qqs ayarları falan mı yapayım
  12. M

Ssd hdd

Dostum ben de onu bilmediğimden sordum zaten
  13. M

Ssd hdd

Arkadaşlar ben ssd almıştım bilgisayarcıya verdim taktı, 2 ay falan sonra yeni bir pc aldım ssdyi de yeni pc'ye geçirdim. Eski pc'de hdd kaldı açayım dedim açılmadı bios falan gelmedi kablolamada sıkıntı var galiba ekrana görüntü gelmedi ne yapmam lazım
  14. M

İnternet Gidiyor

Arkadaşlar interneti 2-3 yıldır yukarı kattakilerle ortak kullanıyoruz o yüzden bilgisayarda "pcı-e wirelles aparat"ı kullanıyordum. Bilgisayarı yeniledim bu aparat da yeni anakarta olmadı ben de "usb wirelles" Aldım internete bağlanıyorum ama hemen internet yok diyor ve de telefonlardan da...
  15. M

Pc yi toplarken ne yapmam gerekli yada neler yapmamam daha iyi olur.

Bu benim kasamın fanı 2 taraflı nasıl bağlamam gerek psu'da 3 tane molex bağlıyacağım kablo var kasada 4 tane fan var ne yapmam gerek