Mehmedxr kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Nerelisiniz ?

2. M

iPhone Maksimum Pil Kapasitesi

Samsung kullanıyorum ama bi bakıyım yine de teşekkür ederim
  3. M

iPhone Maksimum Pil Kapasitesi

Nde Nereden bakıyoruz bu maksimum pile
  4. M

Soru Pubg için mate 40 pro mu yoksa note 20 ultra mı HDR oynamak için

İnsanların uslubüne karışmak haddine değil ister aga deriz ister reis SANANE!
  5. M

Sizce çalıştıcığım yerden ne kadar para istemeliyim

Kötüye şükreden mi ? Şükredecek tabi kardeşim ne demek o şükredecek daha çok çalışacak daha çok kazanacak şayet kötü dediğin milyarlarca insanın hayali şayet zaten işci fazla isterse işçi cıkarılır işsizlik artar sistem hatası bu .
  6. M

Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Hayırlı bayramlar herkeze.
  7. M

Haber Financial Times’tan ′Türk Lirası′ yorumu: Geleneksel ekonomi politikalarına dönülmeli

1 al 10 ver kalkın yok öyle dünya kerdeşim
  8. M

OnePlus OnePlus serisi Türkiye'de fiyatlarıyla memnun etti mi?

Knk burda diğer telefonlar ucuz iken op niye pahalı ona bakmak lazım 1596149523 Umut yoksa neyse kesmeyin umudunuzu şurda 20 sene sonra başkanlar biz olacağız düzeltiriz evelallah
  9. M

Türkiye ekonomisinin tam gaz çöküşe gitmesi

Olaya tek taraflı bakmak yanıltır ekonomiyi onların gözünden bakmazsak herşey boş o yüzden bişey demiyeceğim ama yerli malını kullanmazsak euro imiş dolar imiş vız gelir tırıs gider.
  10. M

Soru Burçlara önem veriyor musunuz?

Kesinlikle hayır.
  11. M

Haber Yunanistan, Türkiye'den 50 insansız hava aracı sipariş etti

Bir bit yeniği dönüyor
  12. M

Haber Yunanistan'da Türk konsolosluğu önünde Ayasofya protestosu

Hazırlanın bi kere daha denize dökeceğiz bunları.
  13. M

Haber İki gelinine cinsel saldırıda bulunan ve bir gelininden çocuğu olan adama 54 yıl ceza!

Sonuta hormonlarda olan bişey yani lgbt aslında kadındaki erkege yönelim hormonlarının kadina yönelim hormonlarına dönüşmesi kimyevi maddeler makyaj ürünleri gibi araçlarla oluşuyor buda bi hastalık tercih değil.Ben lgbt nin olayını dünya nüfusunu düşürmek için yapıldığını düşünüyorum sonuçta...
  14. M

Anonim 1453

Kimsenin dediğine bakmayın başarırsınız evelallah