MdbK
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
5

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• mavi bilgisayarın numarasını banada yollaya bilir misin ? notebook um bozuldu servis faturayı istedi. çabuk yollarsan sevinirim. tşkrler...
    Alıntı:
    MdbK´isimli üyeden Alıntı http://forum.shiftdelete.net/sd/buttons/viewpost.gif
    @realbaltalyus
    Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. Telefon numarasını ÖM ile yolladım.

@ozgen
    Telefon numarasını ÖM ile yolladım.

Umarım tüm mağdurların mağduriyetleri en kısa zamanda çözülür.

Arkadaşım Merhaba . Bende Maviye Cep telefonumu kaptırdım.Ve sırf bu yüzden üye oldum. Telefon numarasını banada gönderirmisin.
    kardeş verdiğin numaradan ulaşamaz oldum hamza beye. sana zahmet başka bi ulaşabileceğim numara varsa veya bildiğin bi yol varsa bana anlatır mısın? acil ayrdım lütfen. çok zor durumda kaldım. saygılarımla
    merhaba. cumartesi daha mağazadaydım. ocz psu sordum sadece nette var dediler. bende netten aldım. pazartesi de provizyon denen doğrulamayı yaptım. hiç haberim yoktu malasef. 200 TL mi çektiler kredi kartımdan. lütfen numarayı yollayabilir misin. çok teşekkür ederim hassasiyetin için.
    merhaba. cumartesi daha mağazadaydım. ocz psu sordum sadece nette var dediler. bende netten aldım. pazartesi de provizyon denen doğrulamayı yaptım. hiç haberim yoktu malasef. 200 TL mi çektiler kredi kartımdan. lütfen numarayı yollayabilir misin. çok teşekkür ederim hassasiyetin için.
    Merhaba nasılsınız? pazar günü mavi bilgisayardan harddisc aldım ama ürün elime ulaşmadı mng kargoyu aradım zaten mavi bilgisayarın kargoları durdurulmuş geri iade edilmiş... forumda bankaya ödeme iptali verin yazmışsınız ama müşteri hizmetlerini aradım yasal yollara başvuranı gerek dediler... Yardımcı olursanız sevinirim... Teşekkürler...
    Kardes,
    'Basortulu Casus Istemiyoruz' baslikli konuya yazdigin mesaji konuya yapilan yorumlari okumadan yazmissin herhalde. Hepsini okumasan da bir goz gezdirseydin belki de mesajinin icerigi biraz daha farkli olurdu.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SDN Son Haberler